Hliníkové zastřešení terasy

Hliníková pergola - bezúdržbové řešení zastřešení vaší terasy

Uvažujete o zastřešení terasy, které bude nejen dobře vypadat, ale nebudete jej muset stále dokola natírat a ošetřovat proti různým vlivům počasí? Pak právě pro vás je ideálním řešením zastřešení terasy z hliníkových profilů!

Proč si vybrat právě zastřešení terasy z hliníkových profilů?

 • Beúdržbové zastřešení terasy

  Na rozdíl od dřevěných pergol nemusíte pergolu z hliníku natírat a ani jinak udržovat.

 • Dlouhá životnost zastřešení terasy

  Protože hliníkové pergoly nepodléhají povětrnostním vlivům jako dřevěné pergoly, mají výrazně delší životnost. Bez nadsázky se dá říci, že vás hliníkové zastřešení terasy přežije.

 • Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

  Hliníkové pergoly se vzhledem k tomu, že jsou dostupné v široké paletě odstínů, hodí svým vzhledem jak k moderním funkcionalistickým domům, tak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou.

 • Přístřešek pro váš volný čas

  Zastřešení terasy z hliníkových profilů je dokonalým prostorem pro relaxaci po dni v práci, posezení s rodinou a přáteli, nebo třeba pro sport (stolní tenis apod.) Můžete tak trávit svůj čas na terase bez ohledu na počasí.

 • Ochrana povrchu terasy a zahradního nábytku

  Díky zastřešení terasy z hliníku bude povrch Vaší terasy v suchu, což oceníte zejména pokud se vám líbí dřevěné terasy a zahradní nábytek ze dřeva nebo jiného choulostivého materiálu.

ALcentrum - profesionální dodavatelé hliníkových přístřešků

Společnost ALcentrum nabízí 3 produktové řady hliníkových přístřešků s různými parametry:

 • Zastřešení terasy řady ECO

  V řadě ECO najdete cenově nejdostupnější hliníkové pergoly v odstínu sněhově bílé, a to v 15 různých rozměrech.

 • Hliníkové pergoly řady PROFI

  Hliníkové pergoly řady PROFI nabízejí vynikající poměr cena vs kvalita. Toto zastřešení terasy nabízíme v odstínech sněhově bílé, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte až z 20 rozměrů.

 • Hliníkové pergoly řady DELUXE

  Řada hliníkových pergol DELUXE nabízí hliníkové zastřešení terasy v tom nejluxusnějším provedení. Hliníkové pergoly DELUXE nabízíme v odstínech sněhově bílé, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Vybrat si můžete z 20 rozměrů.

Technické parametry zastřešení terasy z hliníkových profilů

Konstrukce zastřešení terasy z hliníkových profilů

Konstrukce zahradní pergoly je tvořena speciálními profily z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT, která je dostupná v téměř 100 barevných odstínech.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na zastřešení teras je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina pergoly

Střecha přístřešku je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu s tloušťkou 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení). Na přání dodáváme i skleněnou výplň.