Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Ideálním řešením je terasu zastřešit nebo zasklít hliníkovou konstrukcí od společnosti ALcentrum, s.r.o.

V zimě vám poslouží jako úkryt zimní zahrada, kde budete moci společně s rodinou a přáteli relaxovat nebo pěstovat exotické rostliny. Hliníkové konstrukce a zimní zahrady od společnosti ALcentrum nabízí mnoho využití a velké výhody, které vám např. dřevěné pergoly neposkytnou.

Provedení zastřešení terasy

Naši klienti si mohu vybírat ze tří typů hliníkových konstrukcí a to varianta ECO, PROFI nebo DELUXE. Nabízíme kvalitní a dobře odvedenou práci. Záleží pouze na vás, pro kterou variantu se rozhodnete, ať už se bude jednat o nejlevnější nebo třeba o nejluxusnější variantu, nikdy nemůžete šlápnout vedle. Každá pergola zaručuje bezúdržbovost a dlouhou životnost.

  • ECO
  • Nejdůležitější výhodou pergoly ECO je její nízká cena. Na výběr máte ze dvou základních barev, bílá nebo antracit. Nabízíme ji v 15 různých rozměrech. Díky ceně, je pergola ECO dostupná téměř pro každého, ale přesto nabízí elegantní design.

  • PROFI
  • Hliníková pergola PROFI je skvělou variantou pro klienty, kteří hledají vyvážené řešení mezi cenou a kvalitou. Vybrat si můžete z 20 rozměrů a z široké nabídky barev. Můžete svou pergolu sladit s barvou plastových oken nebo dveří.

  • DELUXE
  • Pergola DELUXE je naše nejluxusnější pergola vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Variantu DELUXE dodáváme s bezpečnostním sklem a ze speciálně zesílených profilů. Vybrat si můžete z široké palety barev, aby vaše pergola dokonale ladila s celým vaším domem.

Výhody hliníkových konstrukcí

Pokud stále váháte z jakého materiálu si zastřešení terasy pořídit, tak věřte, že hliníkové pergoly jsou jedny z nejkvalitnějších. Nabízí mnoho výhod:

  • pergola bez údržby
  • moderní a elegantní vzhled
  • ochrání vaší terasu
  • dlouhá životnost

Máte zájem o hliníkové konstrukce společnosti ALcentrum?

Rádi byste se dozvěděli více informací, než se rozhodnete, jakou pergolu si vyberete? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás a zodpovíme na všechny vaše případné dotazy.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE