Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Chraňte svou terasu hliníkovou pergolou

DSC00132Přemýšlíte jakou pergolou ochránit vaší novou terasu? Zda zvolit spíš dřevo, hliník nebo jiný kov, ze kterého se dají postavit přístřešky? Je to pouze na vás, ale rádi bychom vám doporučili právě přístřešky z hliníku, které mají spousty výhod.

My vám je nyní představíme. Asi ta nejdůležitější výhoda, je ochrana terasy, kterou můžete mít sestavenou z materiálu, na který by nemělo ani pršet, ani svítit ostré slunko. Terasu i věci na ní uložené tak perfektně ochrání hliníková pergola.

V létě se budete chtít ukrýt do příjemného stínu hliníkové pergoly nebo vás ochrání před letním deštíkem. V zimě si můžete vychutnat pohled do zasněžené zahrady s kávou v ruce. Hliník si získal svou oblibu při stavbách venkovních konstrukcí. Naše společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové konstrukce, které mají dlouhou životnost, protože odolávají vlivům počasí. Na českém trhu se pohybujeme již od roku 2008, Proto jsou naše zkušenosti rozsáhlé a hliník můžeme všem jen doporučit.

 

 

Varianty hliníkových pergol

    • Hliníková pergola ECO

Nízká cena hliníkové pergoly ECO, to je největší plus této řady. Nabízíme jej v 15 různých rozměrech, které držíme skladem, takže u vás nová pergola může být již do 3 dnů od objednání. S odstíny bílá a antracit hladký se bude hodit k plastovým oknům stejné barvy.

    • Hliníková pergola PROFI

Pokud si přejete vybrat pergolu v jiném odstínu, ale přesto za rozumnou cenu, rádi vám nabídneme variantu hliníkových pergol PROFI. Vybrat si můžete hned z 20 rozměrů a ze 4 standartních odstínů, a sice bílá, stříbrná, hnědá a antracit nebo za příplatek až z 200 barevných odstínů.

    • Hliníková pergola DELUXE

Pokud patříte mezi náročnější klientelu, můžeme vám nabídnout luxusní variantu DELUXE, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Střešní lišty jsou ve stejném odstínu jako konstrukce pergoly, dodá tomu luxusnější design.

Rádi byste se dozvěděli více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, zodpovíme veškeré vaše dotazy. Mimo oblíbené hliníkové pergoly, vyrábíme i zahradní altány, parkovací stání, zimní zahrady nebo přístřešky nad dveře. Můžete si u nás vybrat cokoliv a vždy to bude perfektní. Konzultaci a zaměření mají u nás naši klienti zcela zdarma. Pergolu vám sestaví náš profesionální tým nebo vám jej můžeme dovézt ve formě stavebnice a vy si ji sami sestavíte na své zahradě.