Soutěž! Vyfoťte svou pergolu a vyhrajte hodnotné ceny!

Máte již na své zahradě hliníkovou pergolu z internetového obchodu pergolapergola.cz, kterou provozuje rodinná firma Alcentrum? Nebo o pořízení hliníkové zahradní pergoly uvažujete?

Poříďte si hliníkovou zahradní pergolu a zúčastněte se soutěže o hodnotné ceny.

Zúčastněte se s Vaší zahradní hliníkovou pergolou soutěže

Od 1.11.2014 vyhlašuje společnost Alcentrum z Veselí u Přelouče prostřednictvím webových stránek Alcentrum a facebooku fotosoutěž.
Vyfoťte svou pergolu a soutěžte se svojí fotografií na facebooku o co nejvíce kliknutí TO SE MI LÍBÍ. Soutěž je pro ty, kteří již hliníkovou pergolu z internetového obchodu mají, ale i pro ty, co si ji teprve pořídí, protože trvá až do 31.10.2015.

Podmínky a pravidla fotosoutěže se zahradní hliníkovou pergolou

Vítězem fotosoutěže se stane ten, kdo získá největší počet kliknutí na „TO SE MI LÍBÍ“ u fotografie uveřejněné na facebooku Alcentra. K fotografii Vaší hliníkové zahradní pergoly je nutné napsat do komentáře, že souhlasíte s uveřejněním Vaší fotografie a že souhlasíte s pravidly soutěže.

Vyhrát můžete tyto hodnotné ceny

  • 1.místo – poukaz na 5.000,-Kč do OC Globus
  • 2.místo - poukaz na 3.000,-Kč do OC Globus
  • 3.místo - poukaz na 1.000,-Kč do OC Globus

Navíc jako bonus vyberou zaměstnanci společnosti Alcentrum nejzábavnější fotografii pod zahradní hliníkovou pergolou. Odměnou bude pokaz na nákup zboží v OC Globus v hodnotě 2.000,-Kč.

Vyhodnocení soutěže

Po ukončení souteže 31.10.2015 dojde k vyhodnocení soutěže a výherci budou kontkaktováni pracovníkem společnosti Alcentrum, se kterým si domluví termín předání dárkového poukazu.
Zástupce firmy Alcentrum předá výhercům souteže dárkový poukaz u Vás doma.

Neváhejte a pusťte se do fotosoutěže o hodnotné ceny s Vaší zahradní hliníkovou pergolou. Nasbírejte nejvíce „TO SE MI LÍBÍ“ a vyhrajte!

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy