TIP na Vánoční dárek: hliníková pergola!

Vánoce se kvapem blíží a Vy ještě nemáte dárky pro své blízké? Máme tu pro Vás zaručený tip. Lety ověřená společnost ALcentrum s.r.o. pro vás připravila zastřešení terasy pomocí hliníkové pergoly.

I tento neobvyklý vánoční dárek v podobě hliníkové pergoly jistě potěší a udělá velkou radost.

Výhody hliníkové pergoly

Bezúdržbovost

Na rozdíl od dřevěné je hliníková pergola zcela bezúdržbová, takže nemusíte rok co rok brát do ruky štětku a barvu a plýtvat tak svým volným časem.

Dlouhá životnost

Její životnost je dlouhodobá, nepodléhá totiž povětrnostním vlivům.

Vzhled

Hliníkové pergoly jsou velmi moderní a elegantní, proto se hodí jak ke klasickým rodinným domům, tak i k jejich moderním variantám.

Místo pro vaši relaxaci

I přesto, že není vhodné počasí pro pobyt venku, můžete se díky hliníkové pergole posadit na terase a odpočívat, scházet se s rodinou nebo přáteli a užívat si čerstvého vzduchu.

Ochrana terasy

Další výhodou je fakt, že vaše terasa je chráněna před deštěm, sněhem, a to především, pokud máte terasu ze dřeva nebo jiného choulostivého materiálu.

Jakou pergolu si u nás můžete objednat?

Připravili jsme pro vás tři různé provedení hliníkových pergol, ze kterých si můžete vybrat.

ECO

Svou přijatelnou cenou, je nejdostupnější variantou hliníkových pergol v naší nabídce. Můžete si vybrat z 15 různých rozměrů a barev sněhově bílá nebo antracitová.

PROFI

Jsou zlatou střední cestou v poměru cena a kvalita. Vybírat můžete z 20 standardních rozměrů a v barvě dle vašeho přání.

DELUXE

Tento typ pergol je nejluxusnější variantou hliníkových konstrukcí, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího materiálu. Součástí této řady je také bezpečnostní sklo a speciální zesílené profily. I u této varianty hliníkových pergol si můžete vybrat z různých rozměrů a barevných odstínů.

Kde si můžete hliníkovou pergolu objednat?

Zajímá Vás tento netradiční vánoční dárek a chcete se dozvědět o hliníkových pergolách ještě více? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme a pomůžeme jak s výběrem, tak se samotnou realizací projektu.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy