Chcete postavit hliníkovou pergolu v Praze?

Máte krásný rodinný dům v Praze, ale ještě mu chybí takzvaná třešnička na dortu? Víme, co Vám pomůže doladit design vašeho domova do úplného finále. Naše společnost ALcentrum s.r.o. má dlouholeté zkušenosti na trhu s hliníkovými profily a výrobky z nich.

Proč se rozhodnout pro hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum?

Systém hliníkových pergol je zcela bezúdržbový a jeho životnost je opravdu dlouhodobá.
Díky pergole získáte nový obytný prostor, kde budete moci relaxovat, odpočívat a setkávat se s rodinou i přáteli. Vytvoříte si také elegantní mezičlánek mezi vaším domovem a zahradou. Pokud je vaše terasa z choulostivého materiálu, získáte mimo jiné její ochranu.

Designové provedení hliníkových pergol

  • ECO

Základní řada ECO jejíchž hlavní výhodou je její nízká cena a nenáročné provedení. Vybrat si můžete z rozměrů od 300 do 700 cm a ve dvou základních barevných odstínech a to antracitově šedé a bílé.

  • PROFI

Designová řada PROFI je vhodná i pro náročnější klienty. Standardem jsou dvě základní barvy, tedy bílá a antracit, ale vybrat si můžete až z 200 dekorů v nadstandardním provedení. V základní nabídce najdete 20 standardních rozměru, ale jsme schopni Vám vyrobit pergolu na míru dle vašich požadavků. Díky hliníkové pergole z řady PROFI získá váš domov nový rozměr a reprezentativní vzhled.

  • DELUXE

Řada DELUXE je naším nejluxusnějším výrobkem. Hliníkové pergoly jsou v této řadě vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, bezpečnostní sklo je součástí konstrukce. Aby se Vaše hliníková pergola dokonale hodila k Vašemu domu, máte na výběr z široké barevné škály až 200 barev.

Ještě jste se nerozhodli?

Pro více informací nás kontaktujte, Vaše dotazy rádi zodpovíme, pomůžeme naplánovat projekt Vaší hliníkové pergoly a celý jej také uskutečníme.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy