Pergola ochrání Váš dům před přehříváním slunečními paprsky

Terasa je skvělé řešení, jak si v letním období zvětšit obytný prostor a zároveň být na vaší zahradě. Důležité je však terasu také chránit proti ostrému slunci a povětrnostním vlivům. Hliníková pergola je vhodnou variantou, jak zastínit terasu a zároveň snížit přehřívání vašeho domu slunečními paprsky.

V parných letních dnech jistě oceníte chládek vašeho domova, které zajistí naše hliníkové pergoly.

Produktové řady hliníkových pergol společnosti ALcentrum, s.r.o.

  • ECO

Hliníkové pergoly ECO jsou cenově dostupné pro každého. Dodáváme je do 3 dnů od vaší objednávky, formou stavebnice. Produktová řada ECO je vyrobena ve dvou standardních barevných vyhotoveních, a to sněhově bílá a antracit hladký. Střešní krytina je z 16mm polykarbonátu.

  • PROFI

Produktová řada PROFI je vyráběna ve 20 standardních rozměrech a vybrat si můžete až z 200 různých barevných dekorů. Střešní krytina je z 16 mm polykarbonátu v barvě mléčné, čiré nebo dle nabídky.

  • DELUXE

Naše nejluxusnější provedení hliníkových pergol naleznete v produktové ředě DELUXE. Na výběr máte z široké škály barevných odstínů. Řada DELUXE je obohacena o bezpečnostní sklo a speciální zesílené profily. Elegantní vzhled dodávají střešní lišty, které jsou ve stejné barvě jako pergola.

Jaké jsou výhody hliníkových pergol?

  • Minimální údržba

Mezi hlavní výhody hliníkových pergol bezpochyby patří jejich minimální údržba. V případě znečištění stačí použít čistou vodu nebo vodu se saponátem. Stejně tak nemusíte hliníkové pergoly nijak natírat, ani jinak udržovat.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny, ze kterých je pergola složena, zajistí dlouhou životnost. Jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům je velice vysoká. Naše mírné klima, které nevykazuje extrémní výkyvy teplot a počasí také podporují dlouhou životnost hliníkového materiálu.

  • Ochrana terasy

Vaše terasa bude díky zastřešení hliníkovou pergolou ochráněna proti slunečnímu záření, dešti, krupobití, ale také sněhu a dalším nepřízním počasí, které mohou poškozovat materiál, ze kterého je terasa vytvořena.

  • Univerzální a moderní vzhled

Hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. se hodí prakticky ke každému typu budovy. Ať už je to klasický dům se sedlovou střechou nebo moderní stavba s futuristickými prvky.

Zajímá vás více informací?

Jestliže se chcete dozvědět více informací k našim hliníkovým pergolám, podívejte se na naše stránky pergolapergola.cz nebo nás kontaktujte, rádi zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme s výběrem vhodného řešení pro váš dům.

 

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy