Pergola zajistí stín pro Vaše děti v létě

Zahradní pergoly jsou stále více velice oblíbeným doplňkem zahrady či terasy. Především v letních slunečních dnech zajistí zahradní pergola stín pro Vaše děti.

Hitem mezi zahradními pergolami je zahradní hliníková pergola, která se svým provedením hodí ke každému typu domu.

Hliníková konstrukce - jaké výhody nabízí?

Hliníková pergola má nesporně řadu výhod:

  • má elegantní a moderní vzhled
  • vytvoří prostor pro relaxaci, pro posezení s přáteli a hry Vašich dětí za každého počasí
  • ochrání před nepříznivými povětrnostními vlivy a nadměrným sluncem
  • je bezúdržbová
  • díky použitým materiálům má téměř neomezenou životnost
  • je stabilní a pevná
  • její montáž je velice snadná

Z jakého provedení si můžete hliníkové pergoly vybrat?

Náš internetový obchod pergolapergola.cz nabízí zahradní hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. ve trojím provedení s různými vlastnostmi a v různých cenových relacích.

Hliníkové pergoly ECO

Hliníková pergola ECO je cenově nejdostupnější, v 15 standardních rozměrech, v barvě sněhově bílá a antracit hladký. Dodávána je bez montáže ve formě skládačky na dobírku do 3 dnů od objednání. Všechny díly jsou předvrtány a opatřeny gumovými podložkami. Montáž je pro dva lidi dle dodaného CD velice snadná.

Hliníkové pergoly PROFI

Hliníková pergola PROFI je cenově střední varianta, ve 20 standardních rozměrech, v odstínu sněhově bílá nebo antracit hladký, případně dekor na přání ve 2 variacích bez nebo s montáží.

Hliníkové pergoly DELUXE

Hliníková pergola DELUXE cenově dražší oproti předešlým variantám, avšak uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Provedení je s montáží ve 20 standardních rozměrech, případně přímo na míru, v jakémkoliv barevném odstínu dle přání zákazníka.

Neváhejte a zajistěte svým dětem i sobě příjemný stín na zahradě hliníkovou pergolou. Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme jednotlivé typy provedení hliníkové pergoly a vybereme to správné pro vaši zahradu.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy