Podzim - ideální období pro stavbu pergoly

Nastal ten správný čas na stavbu vaší nové hliníkové pergoly. V létě se vám do toho v těch velkých vedrech nechtělo, ale teď nám nastal příjemný podzim, kdy se práce na zahradě dělají snadněji.

Musíte myslet také na ochranu své terasy, na podzim a v zimě bývá sychravé počasí a vaše terasa sestavená z choulostivého materiálu může trpět.

Výhody hliníkové pergoly

Výhod mají hliníkové pergoly od ALcentrum opravdu mnoho. Používáme je především na zastřešení terasy, ale také ke stavbě zimní zahrady nebo přístřešku nad dveře.

  • Žádná údržba

Naše hliníkové pergoly nemusíte nijak udržovat a starat se o ně. Pokud se vám zdá znečištěná, stačí ji omýt vodou se saponátem.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou velmi odolné a nepodléhají povětrnostním vlivům. Jsou ošetřeny práškovou barvou KOMAXIT, která také přispívá k dlouhé životnosti.

  • Univerzální vzhled

Naše pergoly si můžete vybrat v různých rozměrech i různých barevných odstínech, proto se vám budou hodit ke každému domu. Navíc ji můžete sladit i s barvou plastových oken a dveří.

Vybrat si můžete ze 3 variant hliníkových pergol

   • Hliníková pergola ECO

Tato hliníková pergola se hodí ke klasickým bílým plastovým dveřím. Vyrábíme ji v 15 různých rozměrech a dvou základních barvách, a sice bílá a antracit.

   • Hliníková pergola PROFI

Hliníková pergola PROFI je vhodnou variantou pro všechny klienty, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů, na přání jsme schopni vyrobit i atypický rozměr. Velkou výhodou u pergoly PROFI je její možné rozšíření do zimní zahrady.

   • Hliníková pergola DELUXE

Pokud máte rádi luxusní vzhled a nejkvalitnější materiál, je pro vás hliníková pergola DELUXE ta pravá. Dodáváme ji s kvalitním bezpečnostním sklem. A vybírat můžete ze široké škály barev i rozměrů.

Kde pořídit kvalitní hliníkovou pergolu?

Kontaktujte nás, rádi vám se vším pomůžeme a společně pro vás vybereme to nejlepší řešení.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy