Pořiďte si na podzim zahradní pergolu na míru

Léto je pryč a před námi studené zimní měsíce. Proč si ale nevychutnat sluneční paprsky v každém ročním období na zahradě?

Pořád je čas naplánovat si zahradní párty s přáteli jako rozloučení s letní sezónou. Bojíte se ale větru a deště? Hoďte tyto starosti za hlavou a pořiďte si zahradní pergolu.

Zahradní zastřešení využijete v každém ročním období. Myslíte si, že podzim není vhodný pro stavbu zahradní pergoly? Vyberte si hliníkové zastřešení, které lze zhotovit a postavit v jakémkoliv ročním období.

Zahradní pergola na míru

Naše firma Alcentrum vyrábí a montuje hliníkové pergoly po celé České republice, a to v jakémkoliv ročním období. Ani podzim ani zima nás nezastaví. Hliníkové přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, kterým nevadí žádné počasí. Mají spoustu užitečných vlastností, které ocení snad každý z nás.

  • Moderní a nadčasový vzhled
  • Životnost v řádech desetiletí
  • Bez nutnosti pravidelné a zdlouhavé údržby
  • Stálost a odolnost
  • Nehořlavost

Hliníkový pergola - provedení

Na základě našich mnohaletých zkušeností jste se rozhodli vyrábět více provedení, abychom uspokojili potřeby všech klientů. Vyrábíme 3 různá provedení, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

  • Nejlevnější hliníková pergola v provedení ECO
  • Standardní hliníková pergola v provedení PROFI
  • Luxusní hliníková pergola v provedení DELUXE

Na našich stránkách shlédněte galerii realizací jednotlivých přístřešků, které nabízíme a vyberte si ten správný pro vás.

Obáváte se, že v tomto ročním období je na stavbu zahradní pergoly opravdu pozdě?
Nepropadejte panice, zahradní hliníková pergola se může začít stavět v jakýkoliv kalendářní měsíc, a to třeba i v prosinci. Po objednávce vám garantujeme dodání hliníkové konstrukce do 3 pracovních týdnů. Na výrobu nepožadujeme žádné zálohy předem a očekávat můžete i grafický návrh včetně předběžné kalkulace. Našich zákazníků si opravdu vážíme a vždy děláme maximum pro jejich plnou spokojenost.

Vychutnávejte si i chladné večery venku se sklenkou dobrého vína, sami uvidíte, kolik energie vám to dodá. Pro jakékoliv informace týkající se hliníkových přístřešků nebo samotnou objednávku nás kontaktujte co nejdříve.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy