Věnujte k Vánocům dárek, co vydrží - hliníkové pergoly

Nejkrásnější období roku se nám nezadržitelně blíží. Máte nejvyšší čas uvažovat o dárku pod stromeček, co potěší celou rodinu. A tím není nic jiného, než zastřešení terasy hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na hliníkové konstrukce všeho druhu již od roku 2008, kdy byly založena jako rodinná společnost.

Pořiďte si hliníkovou pergolu, která má své velké výhody. Oproti dřevěným pergolám se o ty z hliníku nemusíte nijak starat a pečovat o ně. Stačí ji pouze jednou za čas omýt.

Proč si pořídit pergolu z hliníku?

  • Stálost

Používáme kvalitní hliníkové slitiny pro výrobu hliníkových pergol, díky tomu jsou naše všechny výrobky odolné vůči povětrnostním vlivům a jejich barva i tvar jsou stálé.

  • Ochrana

Hliníkové zastřešení vám poskytne ochranu před nepříznivým počasím, ale také ochrání vaši terasu nebo věci na ni uložené.

  • Žádná údržba

Odpadne vám povinnost starat se o nátěr nebo ošetření pergoly. Hliníkové profily jsou opatřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která chrání konstrukci pergoly.

  • Prostor navíc

Hliníková pergola vám poskytne obytný prostor navíc. Budete pod ní moci trávit volný čas s přáteli a navíc k ní můžete přistavit i zimní zahradu.

Typy pergol

   • ECO

Sněhově bílá hliníková pergola ECO je k dostání za nejnižší cenu na trhu. Pokud si vyberete pergolu ECO ve standartním rozměru, jsme schopni vám ji dodat do 3 dnů od objednání.

   • PROFI

Pro náročnější klienty máme v nabídce další variantu hliníkových pergol, a sice pergolu PROFI, která je sestavena z kvalitních hliníkových profilů za přijatelnou cenu.

   • DELUXE

Nejluxusnější pergoly DELUXE vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, jako jsou bezpečnostní sklo nebo střešní krytiny. Pergola jde skloubit s barvou fasády nebo dveří.

K Vánocům jen hliníková pergola od ALcentrum, s.r.o.

Překvapte pod stromečkem vaši rodinu a pořiďte jim hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o. Kontaktujte nás a my vám ochotně se vším poradíme.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy