Hliníkové zastřešení si můžete nechat zhotovit i v zimě

Hliníkové zastřešení si můžete nechat zhotovit i v zimě

Dostali jste peníze jako vánoční dar a rádi byste je perfektně investovali a zvelebili jste si bydlení? Investujte peníze od Ježíška do zastřešení terasy.


Obáváte se ale, že se v tomto zimním počasí nedá váš plán zrealizovat? Nebojte se, stavbu hliníkového zastřešení nemusíte odkládat na jaro či léto. Hliníkové zastřešení lze zhotovit i v zimě.

Naše firma ALcentrum, s.r.o. založená v roce 2008, vyrábí a montuje hliníkové přístřešky různých druhů, jako jsou hliníkové pergoly, zimní zahrady, garážová stání nebo přístřešky nad dveře.

Výhody pergol z hliníku

Hliníkové pergoly vám mohou nabídnout kvalitní a nesporné výhody. Jsou to například:

    • dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin, které nepodléhají korozi ani povětrnostním podmínkám, takže jejich životnost je opravdu dlouhá.

    • žádná údržba

Hliníkovou pergolu nemusíte ničím natírat ani se o ni pravidelně starat. Jejich provoz je prakticky bezúdržbový.

    • ochrana vaší terasy

Ať už máte terasu postavenou z normálního dřeva nebo z kvalitního exotického dřeva, které nesmí namoknout, naše hliníkové pergoly vám jej dokonale ochrání.

    • universální vzhled

Hliníkové pergoly se budou hodit ke každé stavbě, ať už se jedná o klasický domeček nebo moderní pasivní dům.

Varianty hliníkových pergol

Produktová řada pergol ECO je oblíbená mezi zákazníky hlavně z hlediska nízké ceny. Je dostupná v barvách bílá a antracit.

Produktová řada pergoly PROFI je vyrobena velmi kvalitně a zároveň za přijatelné ceny. Vybrat si můžete ze 4 základních barev a 20 různých rozměrech.

Produktová řada pergol DELUXE patří mezi nejluxusnější variantu. Dodáváme ji s bezpečnostním sklem a střešními lištami v barvě stejné, jako je konstrukce pergoly.

Nebojte se stavby hliníkové pergoly v zimě

Hliníkovou pergolu lze zhotovit i v zimních měsících, proto se odhodlejte a kontaktujte společnost ALcentrum, s.r.o. co nejdříve.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy