Dejte své terase šmrnc a zastřešte ji!

Dejte své terase šmrnc a zastřešte ji!

Zastřešená terasa se stává součástí mnoha obydlí. Ať už se jedná o terasu u domu, chalupy nebo u bytu.

Je to místo, kde lze trávit čas za každého počasí na čerstvém vzduchu.

Hledáte-li oživení vaší zahrady a zároveň chcete venkovní zastřešené místo pro posezení s přáteli, relaxaci nebo prostor pro sportovní vyžití dětí i v nepříznivém počasí, vsaďte na zahradní pergolu.
Zahradní pergola může mít mnoho podob, je jen na vás, kterou zvolíte. V posledních letech se stává hitem hliníkové zastřešení, které sluší každému typu domu.

Zastřešení terasy již od 20 385 korun

Pořízení zahradní pergoly není zrovna levná záležitost, proto je dobré opravdu dobře vybrat.
Naše původem rodinná firma Alcentrum s.r.o. má ve své nabídce provedení ECO, které začíná již od 20 385 korun. Hliníkové pergoly ECO dodáváme do 10 dnů od obdržení objednávky, zvolit si můžete barvu sněhově bílou nebo antracit. Změny rozměrů či výběr jiné barvy není možný. Budete-li mít zájem o možnost výběru barev, rozměrů nebo specifických požadavků, pak vybírejte v provedení PROFI nebo DELUXE.

Hliníkové pergoly mají své výhody

Líbí se vám vzhledově hliníkové přístřešky a chcete se o nich dozvědět více? Pak stačí pročíst naše webové stránky, případně nám zavolat na telefonním čísle 732 607 221 nebo nás kontaktujte pomocí webového formuláře.

Hliníkové pergoly vám mohou nabídnout výhody, o kterých ani nevíte:

  • bezúdržbovost
  • dlouhá životnost
  • nehořlavost
  • možnost výběru barevného provedení
  • odolnost povětrnostním podmínkám

Od hliníkové pergoly můžete očekávat nejen nový vzhled vaší zahrady, ale i skvělou ochranu terasy. To oceníte především, máte-li choulostivou terasu například ze dřeva.

Jaký materiál volíme na výrobu hliníkových přístřešků?

Samotná konstrukce je tvořena kvalitními hliníkovými profily z trvanlivých slitin, které jsou opatřeny práškovou barvou KOMAXIT. Všechen použitý spojovací materiál je z nerezu a na zasklení používáme komůrkový polykarbonát nebo na přání skleněnou výplň..

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy