I terasa v bytě může být vkusně zastřešená

I terasa v bytě může být vkusně zastřešená

Pokud patříte k majitelům bytu s terasou, máte vyhráno. V dnešní uspěchané době, kdy není čas starat se o veliký dům ze zahradou, jistě oceníte výhody bytu s terasou, na které si můžete pěstovat zeleninu, bylinky a navíc si ji můžete nechat zastřešit a trávit tak volné chvíle na své terase i za deště.

Jestliže nechcete trávit svůj volný čas natíráním pergoly a její pravidelnou údržbou, zvolte rozhodně hliníkovou konstrukci, která je vyrobena z kvalitního a stálého materiálu, o který se nemusíte nijak starat. Skvělým tipem je hliníkové zastřešení od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na výrobu a dodání hliníkových přístřešků pro různé účely. Jsou to především: hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, přístřešky nad dveře, hliníková garážová stání, zahradní altány a hliníkové ploty a plotové zástěny.

 

Proč zvolit hliníkové zastřešení pro vaši terasu?

 • Široký výběr provedení a typů
 • Universální a vkusný design
 • Jako spojovací materiál je použit kvalitní nerezová ocel.
 • Odolný a stálý materiál.
 • Vaše terasa i vybavení na ni bude dokonale chráněno.
 • Možnost rozšířit si zastřešenou terasu do zimní zahrady

Rozmanitý výběr hliníkových konstrukcí

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník, pro kterého jsme schopni vyrobit kvalitní hliníkovou konstrukci podle jeho představ. Nabízíme je v různých rozměrech i barevných provedeních, takže si vybere opravdu každý. V nabídce naleznete hned tři typy hliníkového zastřešení.

  • ECO

Nejlevnější variantou hliníkových pergol je produktová řada ECO, která je velmi oblíbená u našich klientů. Vybrat si můžete ze dvou základních barev a 15 různých rozměrů.

  • PROFI

Střední cestou, kterou můžete zvolit pro své zastřešení terasy je bezesporu hliníková pergola PROFI u které si můžete vybrat jak rozměr tak barevné provedení.

  • DELUXE

Jedná se o nejluxusnější variantu, jakou má společnost ALcentrum, s.r.o. ve své nabídce. Hliníkové konstrukce DELUXE jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, mezi které řadíme bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily.

Udělejte si radost zastřešením své terasy

Můžete si pěstovat různé květiny, stromečky nebo bylinky a být tak blízko k přírodě, i když nemáte dům s velkou zahradou. Využijte naší pestré nabídky a neváhejte nás kontaktovat.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy