Zastřešení terasy vyřeší hliníková pergola

Zastřešení terasy vyřeší hliníková pergola

Máte krásnou terasu a rádi byste si ji zastřešili kvalitní pergolou, která ochrání choulostivý materiál, ze kterého je sestavena? Nebudou ji poškozovat nevlídné podmínky počasí a vydrží vám tak daleko delší dobu, kterou si budete užívat s rodinou a přáteli pod vaší pergolou.

Máme pro vás skvělou volbu, kterou jsou hliníkové konstrukce od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Společnost ALcentrum, s.r.o. má nemalé zkušenosti s výrobou hliníkových profilů, ze kterých se následně vyrábí hliníkové pergoly, garážová stání, přístřešky nad dveře, zimní zahrady nebo hliníkové ploty.

Záleží nám na každém zákazníkovi. Snažíme se vždy o kvalitní zákaznický servis. Individuálně se domlouváme s každým zákazníkem na jeho přání, grafický návrh včetně předběžné kalkulace máte u naší společnosti zdarma.

Tři produktové řady

Každý člověk má jiný názor a jiný vkus na danou věc. Proto jsme vytvořili tři produktové řady hliníkových pergol pro uspokojení široké zákaznické skupiny.

    • ECO

Levná, ale přesto kvalitní hliníková pergola je u našich zákazníků velmi oblíbená. Jde perfektně skloubit s bílými plastovými dveřmi a okny. Nabízíme ji v barvách, antracit hladký a sněhově bílá a v 15 různých rozměrech.

    • PROFI

Produktová řada PROFI nabízí kvalitní hliníkovou pergolu za rozumnou cenu. Na výběr máme z 20 různých rozměrů, ale pokud si budete přát nestandartní rozměr, vaše přání vám rádi splníme. Barevné provedení si můžete vybrat ze 4 základních barev nebo z barevné stupnice RAL.

    • DELUXE

Pro tu nejnáročnější klientelu jsme vytvořili hliníkovou pergolu z řady DELUXE, která je vyrobena jen z těch nejkvalitnějších materiálů a dodávána společně s bezpečnostním sklem, které je navíc opatřeno UV ochranou proti slunečnímu záření a speciálně zesílenými profily. Vybírat můžete z barevné stupnice RAL a z různých rozměrů, které vám budou nejvíce vyhovovat.

Hliníkové zastřešení má i své výhody

Mezi hlavní výhodu, proč si pořídit zrovna pergolu z hliníku, rozhodně patří její snadná údržba, postačí pouze voda se saponátem a pergola bude zase jako nová. Konstrukce jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, takže její životnost je delší, než je tomu například u dřevěných pergol. Přitom se nemusíte starat o žádný nátěr ani ošetření. Hliníkové pergoly jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je ochrání a barva bude dokonale stálá.

Kvalitu a jistotu hledejte u společnosti ALcentrum

Chcete-li se dozvědět více o našich hliníkových pergolách, tak nás neváhejte kontaktovat.Rádi vám se vším poradíme.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy