Zastřešená terasa již za 20 385 korun

Zastřešená terasa již za 20 385 korun

Jste majitelem rodinného domu se zahradou, ale stále ještě nemáte pergolu? Pokud jste na vážkách, zda si hliníkovou pergolu pořídit a zastřešit tak vaši terasu, věřte, že je to skvělý nápad.

V následujícím článku Vám představíme hned několik výhod, proč si hliníkovou pergolu pořídit. Věříme, že Vás přesvědčíme, abyste o praktické, a přitom estetické pergole začali vážně uvažovat.

Hliníková pergola dostupná pro všechny

Ať chceme, či nikoli, hlavním a zcela rozhodujícím faktorem k pořízení hliníkové pergoly je její pořizovací cena. Stavba takového projektu se může zdát poněkud nákladná, ale máme řešení i pro zákazníky, kteří se nechtějí vydat ze svých úspor, a přesto si chtějí užívat výhledu a pobytu v zahradě za dostupné finanční prostředky.

Společnost ALcentrum poskytuje svým zákazníkům širokou nabídku různých hliníkových přístřešků v rozmanitých cenových relacích a provedeních. Nejlevnější hliníkovou pergolu ECO si můžete pořídit již od 20 385 korun.

Výhody a vlastnosti hliníkových pergol

Hliníková pergola skvěle zastřeší Vaši terasu, ochrání Vás i vybavení terasy před nepřízní počasí a poskytne prostor, kde se můžete scházet s rodinou a přáteli. Jistě Vás nadchne její nízká pořizovací cena a profesionální provedení.

K hlavním výhodám hliníkových pergol patří:

  • dlouhá životnost – velká odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • minimální nároky na údržbu – ošetření práškovanou barvou KOMAXIT
  • přijatelná cena
  • nadčasovost provedení, které se hodí k různým typům staveb
  • rozšíření obytného prostoru a možnost jeho využití i za ne zcela příznivého počasí
  • a mnoho dalších.

Hliníkovou pergolu můžete využívat opravdu dle libosti. Obývat ji tak můžete prakticky celoročně. Jistě si vychutnáte krásy Vaší zahrady a rádi budete pozorovat změny, které se na ní odehrávají v různých ročních obdobích.

Pořiďte celé Vaší rodině prostor, kde se budete rádi scházet a trávit volný čas. Propojte elegantně Váš dům se zahradou tím, že si pořídíte pergolu z hliníku.

Hliníkové pergoly ECO od společnosti ALcentrum

V případě, že chcete opravdu levnou, ale kvalitní hliníkovou pergolu, zvolte naši variantu ECO. Tyto pergoly vyrábíme ve 30 standardních rozměrech a na výběr máte ze dvou barev, a to bílá nebo antracit.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barva? Nevadí i pro Vás máme řešení. Kontaktujte nás jistě společně nalezneme ideální řešení právě pro Váš dům a zahradu.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy