Stavba pergoly na jaře

Stavba pergoly na jaře

Jarní práce na zahradě už máme pomalu za sebou. Můžeme se rozplýtvat nad rostoucí zeleninou a ovocem. Užíváme si příjemné jarní dny na sluníčku, kde chytáme první bronz. Sluníčko ale začne brzy nabírat na své síle a my se budeme chtít ukrýt někam do stínu.

Na terase bývá také velké teplo a podlaha může být od letního slunka rozpálená. Můžete ale ji i sebe ochránit novou hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o. Jsme zároveň výrobcem i dodavatelem hliníkových přístřešků pro různé využití.

Proč pergola z hliníku?

  • Originální výrobek

Pokud hledáte něco jedinečného na svou zahradu, tak je to právě pergola z hliníku, která dodá šmrnc vašemu objektu. Hliníková pergola je nejen originální prvek, ale její jednoduchá konstrukce bude ladit ke každému domu, ať už se jedná o klasický baráček nebo moderní pasivní dům.

  • Ochrana terasy

Máte-li svou terasu postavenou s choulostivého materiálu, na který by nemělo pršet nebo svítit prudké slunce, pořiďte terase nový kabát v podobě hliníkové pergoly. Nejen podlaha, ale také věci, které na ni uschováte budou chráněné před deštěm, slunkem či námrazou.

  • Žádná údržba

Hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. je naprosto bezúdržbová. Děti vám ji například mohou znečistit od bahna, pak stačí vzít pouze vodu a saponát a konstrukci očistit, bude zase jako nová. Nemusíte se starat o pravidelné nátěry nebo podobnou údržbu.

  • Široký výběr

Naši klienti si mohou vybrat z různých rozměrů a až z 200 barevných odstínů podle barevné stupnice RAL. Barva konstrukce jde snadno sladit s barevnými plastovými doplňky na vašem domu, jako jsou dveře a okna.

  • Dlouhá životnost

Velkou výhodou u hliníkových pergol je jejich dlouhá životnost. Odolávají povětrnostním vlivům, protože jsou vyrobeny z velmi kvalitních hliníkových slitin a ošetřeny vypalovanou barvou zvanou KOMAXIT.

  • Jednoduchá montáž

K pergole si můžete připlatit profesionální montáž nebo vám ji dodáme ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete na své terase. Zvládnou to bez větších problému dvě osoby podle instruktážního videa, které zašleme s objednávkou.

  • Rozšíření hliníkové pergoly

Hliníkovou pergolu si můžete nechat rozšířit do zimní zahrady, kdy si užíváte sluníčko, i když zrovna venku nevládne teplé počasí.

Vyberte si hliníkovou pergolu

V nabídce naleznete 3 produktové řady hliníkových pergol. Výběr je jen na vás. Pokud si budete přát poradit, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy