Český výrobce hliníkových pergol

Český výrobce hliníkových pergol

Pokud hledáte kvalitního, spolehlivého výrobce hliníkových pergol za příznivé ceny, máme pro vás skvělý tip, kterým je společnost Alcentrum, s.r.o. Je zároveň výrobcem i dodavatelem.

Na českém trhu se společnost Alcentrum pohybuje již od roku 2008, kdy vznikla jako rodinná firma. Vyrábíme hliníkové přístřešky pro různá využití, ale stále nejoblíbenější je hliníková pergola. Využijte naší speciální nabídky, kdy vám nabízíme montáž zdarma při objednávce vyšší než 50 000 Kč. Pokud si zvolíte vlastní montáž přístřešku, zaručíme vám slevu na vybraný produkt.

Výhody hliníkové pergoly

  • Originalita

Svým zákazníkům nabízíme hliníkové pergoly ve 3 variantách, vybere si tak opravdu každý. Hliníková pergola perfektně doladí celkový dojem vašeho domu i zahrady.

  • Ochrana terasy

Můžete mít terasu postavenou z nějakého choulostivého materiálu, na který nesmí pršet nebo na něj nesmí svítit ostré paprsky. Ochranu vaší pergole zajistí hliníková pergola. Stejně tak můžete na svou terasu uschovat i zahradní nábytek, stolní fotbálek apod. Hliníková pergola zajistí to, že nemusíte odhrabávat napadený sníh na terase nebo na podzim spadené listí.

  • Žádná údržba

Hliníkové pergoly jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná vůči oděru. Konstrukce je navíc bezúdržbová, nemusíte ji natírat žádnou barvou ani lakovat, i přesto vám vydrží mnoho let.

Produktové řady

  • Produktová řada ECO

Nejoblíbenější hliníkovou pergolou, je produktová řada ECO, která je jedna z nejlevnějších na českém trhu. Vybrat si ji můžete v 15 různých rozměrech a ve dvou základních odstínech, v barvě antracit hladký a sněhově bílá. Rádi vám dodáme pergolu ECO ve formě stavebnice a vy si ji sami sestavíte na své zahradě. Je to snadné, budou vám k tomu stačit dvě osoby a instruktážní DVD, které dodáme společně s pergolou.

  • Produktová řada PROFI

Další variantou, je hliníková pergola PROFI, která je oblíbená u zákazníků, hledající vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou výrobku. Nabízíme ji ve 20 různých rozměrech a vybrat si můžete z barevné stupnice RAL.

  • Produktová řada DELUXE

Hliníkové pergoly DELUXE jsou naší nejluxusnější variantou. Dodáváme ji s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Střešní lišty vyrábíme ve stejné barvě jako je konstrukce pergoly.

Objednejte si pergolu ještě dnes

Objednejte si hliníkovou pergolu a užívejte si krásné počasí ve stínu hliníkové pergoly.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy