Terasu si můžete zastřešit hliníkovým přístřeškem

Terasu si můžete zastřešit hliníkovým přístřeškem

Máte novou terasu a rádi byste ji co nejdéle novou i udrželi? Rozhodně vám doporučujeme dopřát jí ochranu v podobě hliníkového zastřešení.

Můžete ji mít například sestavenou z nějakého exotického materiálu, který nesmí být na prudkém slunci nebo kyselém dešti. Terasu si budete moci užívat dlouhodobě s celou rodinou i přáteli. Budete moci grilovat, když vám zrovna nebude přát počasí. Kvalitní hliníkové konstrukce vyrábí a zároveň dodává ověřená společnost ALcentrum, s.r.o., která působí na českém trhu již 20 let.

V nabídce společnosti ALcentrum, s.r.o. se vyskytují především hliníkové pergoly, dále to jsou zimní zahrady, ploty a plotové zástěny, zahradní altány, parkovací stání nebo přístřešky nad dveře. Vše je vyrobené z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají nepříznivým podmínkám počasí a vydrží vám tak po několik generací.

Záleží nám na zákaznickém servisu a přistupujeme ke každé zakázce individuálně s férovým jednáním a ochotou pomoci. Společně se domluvíme na vašich přáních. Nepožadujeme žádné zálohy předem a grafický návrh vám poskytneme zdarma.

 

Tři produktové řady

Jsme si jisti, že u nás si vybere každý, protože nabízíme tři různé hliníkové pergoly, lišící se zejména rozměry, provedením a odstínem.

    • ECO

Levná hliníková pergola ECO je oblíbená u většiny našich zákazníků. Perfektně ladí k plastovým oknům a dveřím. K dostání je v barvách antracit hladký a sněhově bílá a v 15 různých rozměrech. Pergola je vkusná a nabízí elegantní design za nízkou cenu.

    • PROFI

Pokud hledáte kvalitní hliníkovou pergolu za přijatelnou cenu, je to právě produktová řada PROFI, která je známá svým vyváženým kompromisem mezi cenou a kvalitou. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů ve 4 základních barvách.

    • DELUXE

Hliníková pergola DELUXE je zde pro tu nejvybranější a nejnáročnější klientelu, protože je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Nedodáváme ji ve formě stavebnice, pouze s profesionální montáží. Vybrat si můžete až z 200 barev ze vzorníku barev RAL a rozměr, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Nabízíme kvalitní hliníkové pergoly

Rádi byste se dozvěděli o hliníkových pergolách více informací? Neváhejte nás kontaktovat. Zodpovíme veškeré vaše dotazy a společně nalezneme hliníkovou pergolu, která vám bude nejvíce vyhovovat a dopřeje vaší terase tolik důležitou ochranu.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy