I na terasu u bytu si můžete nechat zastřešit hliníkovou pergolou

I na terasu u bytu si můžete nechat zastřešit hliníkovou pergolou

Pořídili jste si nový byt? Máte také terasu, kterou byste rádi využívali co nejvíce dní v roce? Chcete terasu i sebe ochránit před deštěm a v létě před horkým sluncem?

Společnost Alcentrum s.r.o. pro Vás má jednoduché a elegantní řešení  - zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly.

Česká výroba - Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. je předním výrobcem a dodavatelem hliníkových konstrukcí. Tyto konstrukce sestavujeme s hliníkových profilů, které nám umožňují přizpůsobit se téměř všem Vašim požadavkům a přáním. Za více než deset let naší existence jsme si vytvořili pevné místo na českém trhu a cenné zkušenosti, které jsme doposud nasbírali, uplatňujeme při každé zakázce tak, abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni.

 

Různé varianty přístřešků pro zastřešení

Hliníkové konstrukce jsou v současnosti velmi oblíbeným řešením, pokud potřebujete zastřešit terasu, nebo si chcete vybudovat zahradní pergolu, altán nebo třeba zimní zahradu. Konstrukce z hliníku lze také využít jako přístřešek nad vchodové dveře, zastřešení bazénu nebo i jako ploty a plotové zástěny. Jak sami vidíte, jejich využití je opravdu široké.

Výhody hliníkových konstrukcí

Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých se profily vyrábí, navíc přináší soustu dalších výhod. Hliníkové pergoly i ostatní přístřešky jsou totiž téměř bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Jistě také oceníte nízké pořizovací náklady, barevnou stálost, nehořlavost i odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům. Překvapí Vás i moderní nadčasový vzhled, který se skvěle hodí jak k novostavbám, tak i do starší zástavby.

Provedení zastřešení

U společnosti Alcentrum s.r.o. si vybere hliníkovou pergolu na zastřešení terasy opravdu každý. Základní variantou, která je finančně nejméně nenáročná, ale přesto kvalitní, je hliníková pergola ECO. Pro zákazníky, kteří hledají optimální poměr mezi cenou a kvalitou, je určena hliníková pergola PROFI. Pokud však milujete luxus a jste ochotni si za něj i připlatit, máme pro Vás připravenou modelovou řadu hliníkových pergol DELUXE. V případě zájmu Vám také navrhneme hliníkovou pergolu na míru.

Vytvořte si na své terase klidné místo pro relaxaci a odpočinek a nenechte se vyhnat ani parným slunce nebo deštěm. Pořiďte si hliníkovou pergolu od společnosti Alcenrum s.r.o. a věřte, že budete více než spokojeni. Navštivte naše stránky alcentrum.cz a získejte více informací o našich službách. Nahlédnout můžete do galerie již zrealizovaných zakázek.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, volejte na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. K dispozici Vám je také kontaktní formulář, který naleznete na stránkách společnosti Alcentrum, s.r.o..

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy