Každý může mít své hliníkové zastřešení

Každý může mít své hliníkové zastřešení

Nemůžete se rozhodnout, zda svou terasu zastřešit nebo ne? A když už pořídit pergolu, tak z jakého materiálu? Na trhu je celá řada různých materiálů. My vám rádi doporučíme pergolu z hliníku, která má spoustu skvělých vlastností.

Pokud budete chtít trávit čas venku i za chladnější počasí, můžeme vám pergolu zasklít, vytvoříte tak obytný prostor navíc a můžete v zimní zahradě třeba nechat přezimovat rostliny z venku. Rozhodně využijete hliníkovou pergolu i v létě, kdy jsou horké dny, a vy byste se rádi schovali před ostrými slunečními paprsky. Hliníková pergola vám poskytne příjemný stín.

Alcentrum - kdo jsme?

Jsme společnost ALcentrum, s.r.o., která se na českém trhu pohybuje více než 20 let. Jsme spolehlivým výrobcem i dodavatelem hliníkových přístřešků v jednom. Naše zkušenosti jsme sbírali v zahraničí a poté zdokonalili zde v ČR. Mimo hliníkové pergoly máme v nabídce i zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty.

Co nabízí hliníková pergola za výhody?

Hliníková pergola se dokonale hodí k jakékoliv stavbě, ať už přemýšlíte postavit pergolu k novostavbě nebo ji začlenit k již postavené starší budově. Pro nás žádný problém. Dokonce ji můžete sladit s barvou vašich plastových oken a dveří.

Pro své zákazníky máme připravené tři typy hliníkových pergol, které mají různé rozměry i různé odstíny, u nás si vybere opravdu každý. Na stavbu hliníkových konstrukcí jsou použity nejkvalitnější hliníkové slitiny a jako spojovací materiál nerezavějící ocel.

Velké plus vidíme v téměř žádné údržbě, nemusíte se starat o každoroční nátěr. Může být maximálně znečištěna od prachu, potom postačí saponát s vodou a je opět jako nová. Je odolná vůči povětrnostním podmínkám, takže vám bude sloužit po několik generací.

Máte-li terasu složenou z nějakého exotického materiálu, hliníková pergola jej dokonale ochrání před deštěm nebo prudkým sluncem.

Aby si mohl vybrat i ten nejnáročnější klient, máme v nabídce tři typy hliníkových pergol. Jedná se o variantu ECO, PROFI a DELUXE. Hliníková pergola ECO je nejlevnější, PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou a DELUXE je vyráběna z nejkvalitnějších materiálů.

Hliníková pergola přesně pro vás

Pokud se nemůžete rozhodnout, jakou pergolu vybrat, neváhejte nás kontaktovat, rádi pro vás najdeme ideální pergolu přesně pro vás.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy