Udělejte si radost k letošním Vánocům

Udělejte si radost k letošním Vánocům

Přemýšlíte o tom, co vaší rodině udělá největší radost pod stromečkem? Není divu, je největší čas mít dárky minimálně vymyšlené, ty nejpilnější z nás je mají dokonce zabalené. Společnost ALcentrum, s.r.o. vám může také nabídnout dárek, který zabalíte své rodině pod stromečkem. A sice dárkový poukaz na zastřešení vaší terasy hliníkovou pergolou.

Společnost ALcentrum vyrábí a dodává kvalitní hliníkové konstrukce již od roku 2008, kdy byla původně založena jako rodinná firma.

Rádi vám pošleme dárkový poukaz, který můžete využít buď na hliníkové pergoly, nebo na jiné konstrukce, které nabízíme. Je to například zahradní altán, který se nemusí kotvit do obvodového pláště domu, tuto možnost využívají především obyvatelé pasivních domů. Dále nabízíme zimní zahrady, které jsou oblíbené především v chladných měsících, kdy si můžete vychutnat posezení v teple s pohledem do vaší zasněžené zahrady. Objednat si můžete i garážové stání a ochránit tak vaše auto před námrazou nebo prudkými slunečními paprsky.

Typy hliníkových pergol

    • Hliníková pergola ECO

Hliníková pergola ECO je k dostání v 15 různých rozměrech, v barvách antracit hladký a sněhově bílá. Jedná se o naši nejlevnější pergolu, proto je také velmi oblíbená u našich klientů. U této řady neprovádíme profesionální montáž, přivezeme vám ji ve formě stavebnice a vy si ji sami postavíte. Uvidíte, že vám to půjde snadno, podle instruktážního DVD a určitě z toho budete mít větší radost. Hliníkovou pergolu ECO vám rádi doručíme již 3 dny od vyřízení objednávky, protože jej držíme sladem.

    • Hliníková pergola PROFI

Naše další řada představuje hliníkovou pergolu PROFI, která je vyváženým poměrem mezi cenou a kvalitou. Nabízíme ji ve 20 různých rozměr a pokud si nevyberete z nabízených standartních barev, máme pro vás připravenou barevnou stupnici RAL, ve které naleznete až 200 různých odstínů.

    • Hliníková pergola DELUXE

Máte rádi propracovaný, luxusní design v nadstandartní kvalitě? Pro vás máme v nabídce hliníkovou pergolu DELUXE, která se vyrábí z nejkvalitnějších materiálů. Střešní lišty jsou ve stejné barvě jako konstrukce pergoly. Bezpečnostní sklo má UV ochranu a používáme jako spojovací materiál nerezavějící ocel.

Udělejte sobě i rodině radost na Vánoce

Překvapte svou rodinu pod stromeček netradičním dárkem. Neváhejte nás kontaktovat, společně vybereme hliníkovou pergolu.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy