Jaro začíná s novou hliníkovou pergolou

Jaro začíná s novou hliníkovou pergolou

Vybíráte si nový přístřešek ke svému domu a nemůžete se rozhodnout jaký zvolit? Rádi vám pomůžeme s výběrem. Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí různé přístřešky z hliníku.

Hliník je velmi oblíbený a odolný materiál. Naše přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Historie společnosti Alcentrum sahá již do roku 2008, kdy jsme vznikla jako rodinná firma a za tu dobu jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností.

Hliníková pergola vám bude perfektně sloužit. V létě vám může poskytnout příjemný stín, když se budete chtít schovat před nepříjemnými paprsky. Na podzim vás ochrání před deštěm, když budete pracovat na zahrádce. Pokud si budete přát trávit v ní čas i v zimních měsíce, postačí si ji nechat zasklít zimní zahradou, ve které můžete trávit čas celoročně.

Typy hliníkových pergol

V naší nabídce naleznete 3 různé typy hliníkových pergol. Můžete si tak vybrat odstín hliníkové pergoly, který se bude dokonale hodit k vašemu domu.

    • Hliníková pergola ECO

Varianta ECO je naší nejlevnější pergolou a z hlediska ceny je velmi oblíbená u našich zákazníků. Vybrat si můžete ze 2 odstínů, v barvách sněhově bílá a antracit hladký. V nabídce naleznete 15 různých rozměrů od 300 do 700 cm. Hliníkovou pergolu ECO vám rádi dovezeme ve formě stavebnice a vy si ji můžete sami smontovat na své zahradě. Pokud si nejste jisti svým kutilským uměním, můžou vám ji smontovat naši profesionálové.

    • Hliníková pergola PROFI

Jste-li zastáncem vyváženého poměru mezi cenou a kvalitou výrobku, je právě pro vás určena kvalitní hliníková pergola PROFI. V nabídce naleznete 20 různých rozměrů ve 4 základních odstínech, bílá, antracit, stříbrná a hnědá. Pokud si ale i přesto nevyberete odstín, rádi vám za příplatek doporučíme barvu z barevné stupnice RAL.

    • Hliníková pergola DELUXE

Naší nejluxusnější hliníkovou pergolou je varianta DELUXE, kterou vyrábíme jen z těch nejkvalitnějších hliníkových profilů a dodáváme ji se speciálně zesílenými profily a s bezpečnostním sklem. Variantu DELUXE vám můžou nainstalovat pouze naši profesionálové. Střešní lišty dodáváme ve stejném odstínu jako je barva konstrukce. Vybrat si můžete jak barevný odstín, tak rozměr hliníkové pergoly DELUXE.

Výběr je jen na vás

Rádi byste si pořídili novou hliníkovou pergolu, ale přejete si pomoc s výběrem? Jsme tu přesně pro vás, neváhejte nás kontaktovat..

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy