Pergola jako místo pro relaxaci

Pergola jako místo pro relaxaci

Pokud hledáte využití své zahrady pro nový designový kousek, pak je to jistá hliníková pergola , která vám pomůže rozšířit obytný prostor navíc, kde můžete trávit svůj volný čas na čerstvý vzduch.

V nové pergole můžete v letních měsících příjemně posadat s rodinou i posedět v závěru dne na zahradní grilovací party.

Než se pustíte do samostatného plánování pergoly, je dobré si rozmyslet, co od své pergoly očekáváte. Kolik osob bude pod hliníkovou pergolou trávit čas? Budete pergolu používat i pro své přátele, sedět v ní do noci a pořádat akci? Takové informace musí výrobce zohledňovat v samotném projektu, ovlivňovat velikost pergoly a její umístění. Můžete si pořídit jen menší pergolu, někde stranou od domu, která vám pomůže zajistit dostatečné soukromí. Nebo si na druhou stranu můžete pořídit prostornou pergolu pro více osob, zastřešit, která bude chránit vaši zemi u domu.

Dále si musíte vzít ujasnit, zda chcete pergolu pouze z velkého obchodního domu, což je ta nejlevnější a ani příliš kvalitní varianta. Nebo si můžete sestavit pergolu jako stavebnici a třetí možnosti je spolehnout se na kontrolovaného českého výrobce, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí.

Společnost ALcentrum, sro je na českém trhu již od roku 2008, kdy vznikla jako česká společnost. Za tu dobu jsme nasbírali nemalé zkušenosti v oblasti výroby hliníkových pergol a dalších konstrukcí. Specializujeme se nejen na pergoly, ale také na zimní zahrady, garážové stání, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány.

Výhody hliníkové pergoly

    • Dlouhá životnost

Díky hliníkovému povrchu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, vám pergola vydrží po mnoho generací. Konstrukce je vyrobena z kvalitních hliníkových slitin, které jsou ošetřené odolnou barvou KOMAXIT.

    • Ideální k jakékoliv stavbě

Nemusíte mít strach, že by se moderní hliníková pergola nehodila právě k vaší stavbě. Hliník je tolik nadčasovým materiálem, že se hodí jak k novostavbě, tak ke staršímu domu se sedlovou střechou.

    • Ochrana terasy

Pokud budete chtít pergolu postavit na nové terase, kterou můžete mít sestavenou z nějakého exotického dřeva, bude v dokonalém bezpečí před vlivy počasí. Jak terasa, tak věci na ní uschované budou před neustálou ochranou.

Chtěli byste se dozvědět více informací?

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat . Rádi je s vámi probereme. 

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy