Hliníková pergola na celý život

Hliníková pergola na celý život

Přejete si oživit svou zahradu? Doplnit ji o vhodný prvek, který vám bude sloužit po celý život? Rozhodnutí je samozřejmě na vás, ale rádi vám doporučíme hliníkovou pergolou, s kterou získáte vhodný prostor, kde budete moci trávit léto se svou rodinou a přáteli.

Dopřejte si luxus, v podobě hliníkové pergoly, která zastřeší vaši terasu, a vy můžete trávit čas venku na čerstvém vzduchu, i když zrovna venku nevládne letní počasí. Nemusíte se bát přeháněk, ani chladného větru, budete v bezpečí pod novou pergolou a nemusíte tak rušit svou zahradní party. Hliníkové zastřešení terasy dodá vaší zahradě nový rozměr a učiní z ní místo pro odpočinek a relaxaci po práci.

Proč si pořídit hliníkové zastřešení?

Máme pro vás pár tipů a výhod hliníkových konstrukcí. Po přečtení se určitě rozhodnete pro hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum. Původně rodinná firma je na českém trhu více jak 20 let a s hliníkovými přístřešky máme bohaté zkušenosti.

    • Odolný materiál

Hliníkové slitiny, které používáme k výrobě pergol, nebo ostatních přístřešků jsou velmi odolné. Jako povrchovou úpravu používáme vypalovanou barvu KOMAXIT, díky níž mají hliníkové konstrukce dlouhou životnost a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.

    • Rozmanitá nabídka

Záleží nám na přání našich zákazníků, pro které se snažíme udělat maximum a vyrobit jim pergolu na zakázku s požadovaným rozměrem. V základní nabídce můžete nalézt ale i standartní rozměry a odstíny, ze kterých si třeba vyberete.

    • Ochrana nejen terasy

Pokud máte terasu sestavenou z nějakého exotického dřeva, je hliníkové zastřešení jasnou volbou. Terasa bude pod naprostou ochranou, a taktéž věci na ni uložené.

    • Typy hliníkového zastřešení

Pro naše klienty máme ve stálé nabídce 3 varianty hliníkových pergol, které mají svá specifika. Nejlevnější typ pergoly, kterou nabízíme je produktová řada ECO, u které si můžete zvolit z 2 standartních odstínů. Zlatou střední cestu nabízí produktová řada PROFI, která je kvalitně propracovaná, ale stále za přijatelnou cenu. V nabídce naleznete 20 různých rozměrů ve 4 standartních odstínech. Produktová řada DELUXE je naší nejluxusnější variantou, která uspokojí náročnější klientelu. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo nebo speciálně zesílené profily.

Rádi byste se dozvěděli více informací?

Máte otázky, týkající se hliníkového zastřešení pro terasy? Rádi vám pomůžeme, se v tom orientovat. Neváhejte nás kontaktovat.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy