Zastřešení terasy je dobrá volba

Zastřešení terasy je dobrá volba

Rozhodli jste se pro ochranu své terasy, aby se nadále nepoškozovala vlivem počasí, kdy na ní prší, padají kroupy, svítí neustále slunko apod.? Nejste si ale stále jisti, jaký zvolit typ zastřešení a především jaký materiál? Rádi vám se vším poradíme a doporučíme to nejvýhodnější přesně pro vás.

Skvělou volbou mohou být hliníková zastřešení, která vyrábí česká společnost ALcentrum, s.r.o. Již od roku 2008 děláme lidem radost v podobě hliníkových konstrukcí, které se mohou různě využít. Specializujeme se na hliníkové pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, přístřešky nad dveře, garážová stání nebo hliníkové ploty.

Proč si zvolit zrovna společnost ALcentrum?

Jsme spolehlivým dodavatelem, a především mnohokrát ověřenou společností, díky našim klientům, kteří se k nám s oblibou vracejí. Naší předností je zákaznický servis, který poskytujeme na 100% a další služby, na které se můžete těšit.

Na každé realizace projektu si dáváme velmi záležet a vše probíráme s našimi zákazníky do sebemenších detailů. Snažíme se plnit přání, aby byla spokojenost na obou stranách. Navíc oproti konkurenčním společnostem nepožadujeme žádné zálohy předem. Rozhodne-li se klient pro naši společnost, přijedeme přímo k němu a projekt si zdarma zaměříme. Neváhejte nás proto požádat o nezávaznou cenovou nabídku.

Tři produktové řady

Každý z nás má jiný vkus, proto máme pro vás připravené 3 produktové řady.

    • ECO

Hliníková pergola ECO se vyznačuje nízkou cenou a universálním designem, takže se bude hodit k jakékoliv stavbě. Vybírat můžete ze standartních odstínů, bílá a antracit v 15 různých rozměrech. Variantu ECO držíme skladem, takže ji můžete mít do 10 dnů od objednání.

    • PROFI

Hliníková pergola PROFI je určena pro zákazníky, kteří chtějí dokonale sladit barvu oken a dveří s hliníkovou pergolou. Varianta PROFI je běžně k dostání ve 20 rozměrech, v barvách bílá, hnědá, stříbrná a antracit. Ale můžete si zvolit barvu ze stupnice RAL.

    • DELUXE

Dokážeme uspokojit i náročnější klientelu, a to variantou DELUXE, kterou vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů. Pergola DELUXE má navíc bezpečností sklo s UV ochranou, zesílené hliníkové profily a střešní lišty dodáváme v barvě konstrukce, aby pergola působila luxusnějším vzhledem.

Vyberte si i vy svou pergolu

S jakoukoliv variantou hliníkových pergol neuděláte hybu. Vaše dotazy a případné objednávky jsou vítány. Neváhejte nás kontaktovat.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy