Vysoká odolnost hliníkových pergol

Vysoká odolnost hliníkových pergol

Počasí nám sice pro pobyt venku moc nepřeje, ale to neznamená, že se již nemůžete připravovat na jaro. Už si vidíte na své zahradě obklopený čerstvou zelení, jak pijete kafíčko pod novou pergolou?

Nemusíte čekat, až bude zase příjemné teplo a pořiďte si hliníkovou pergolu ještě dnes. Jakmile přijde jaro, můžete si užívat pěkné počasí pod novou pergolou.

Pokud nevíte, kde se taková kvalitní hliníková pergola dá pořídit, máme pro vás skvělý tip a tím je společnost ALcentrum, s.r.o., která se specializuje na výrobu hliníkových konstrukcí již od roku 2008. Hliníkové pergoly vám mohou nabídnout výhody, které žádný jiný materiál nemá. Rádi vám některé představíme.

Výhody hliníkové pergoly

    • Originální design

Hliníkovou pergolou získá váš domov i zahrada elegantní a především originální prvek navíc. Můžete sladit barvu konstrukce s barvou oken a dveří a sjednotit tak celkový pohled na váš krásný dům.

    • Chráněná terasa

Hliníková pergola dokáže dokonale ochránit vaší terasu, která vám díky tomu může vydržet mnohem déle. I když ji máte sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, jako třeba exotické dřevo, na které nesmí pršet. I věci, které budete mít přes léto uložené na své terase, budou pod ochranou pergoly, jde především o zahradní nábytek či gril.

    • Bohatý výběr barev

V nabídce společnosti ALcentrum naleznete 3 různé varianty hliníkových pergol. Můžete si zvolit z nabízených rozměrů i barev nebo si vybrat z barevné stupnice RAL, kde najdete až 200 různých odstínů. Hliníkové pergoly jsou universální, takže se budou hodit jak k novostavbám, tak ke starším domům.

    • Varianty hliníkových pergol

Jednou z našich nejoblíbenějších pergol ECO můžete získat za nejlepší cenu na trhu. Nadchne vás její jednoduchý design a kvalitní provedení. U varianty PROFI si můžete zvolit ze 4 standartních odstínů ve 20 různých rozměrech. Naší nejluxusnější pergolou je řada DELUXE, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem s UV ochranou a speciálně zesílenými profily.

Pomůžeme vám s výběrem

Ať už si zvolíte jakýkoliv typ hliníkové pergoly z naší nabídky, věřte, že neuděláte chyby. Naše pergoly jsou odolné a vydrží vám dlouhá léta. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat..

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy