Oslavte začátek roku s novou hliníkovou pergolou

Oslavte začátek roku s novou hliníkovou pergolou

Chtěli byste vymyslet něco originálního pod stromeček? Něco, co opravdu překvapí každého člena rodiny? Hliníková pergola bude jistě ten pravý dárek. A můžete si být jisti, že potěší každého člena rodiny.

Vánoce tu budou co nevidět a věříme, že máte již všechny dárky zabalené. Co ale pořídit ještě jeden, poslední, který bude sloužit celé rodině? Můžete jej mít ve formě dárkového poukazu, které jsou tolik oblíbené a udělají radost pod stromečkem.

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí různé hliníkové přístřešky, specializujeme se na hliníkové pergoly, ale také zimní zahrady, přístřešky nad dveře, zahradní altány, garážová stání nebo ploty z hliníku a plotové zástěny. Veškeré naše hliníkové přístřešky jsou vyrobené z kvalitních hliníkových profilů, které jsou velmi odolné i vůči povětrnostním vlivům.

Proč zvolit hliníkovou pergolu

    • Stálost

Nemusíte se bát, že by vám barva pergoly časem změnila odstín nebo dokonce konstrukce zrezivěla. Hliníkové profily zaručují stálost barvy a dlouhou životnost.

    • Žádná údržba

Hliníková pergola nevyžaduje žádnou údržbu. Jen pokud bude znečištěna, postačí ji omýt vodou a je opět jako nová. Žádný nátěr proti škůdcům nebo korozi nebude potřeba. Konstrukce je ošetřena již z výroby vypalovanou barvou KOMAXIT.

    • Prostor navíc

Pořízením hliníkové pergoly získáte prostor, který můžete využít od jara do podzimu. V létě vám poskytne příjemný úkryt ve stínu před sluníčkem.

    • Varianty hliníkové pergoly

Pro své zákazníky máme k dispozici 3 typy hliníkových pergol. Varianta ECO je naší nejlevnější pergolou a vybrat si můžete z 15 rozměrů v barvě bílá či antracit hladký. Dovezeme vám ji ve formě stavebnice a vy si ji sami snadno postavíte na své zahradě. Hliníková pergola PROFI nabízí vyvážený kompromis mezi cenou a kvalitou. Barevný odstín si můžete vybrat z barevné stupnice RAL, kde naleznete až 200 různých odstínů. Naší nejluxusnější řadou je hliníková pergola DELUXE, která je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily.

K Vánocům udělá radost hliníková pergola

Překvapte rodinou pod stromečkem originálním a neotřelým dárkem od společnosti ALcentrum, s.r.o. Kontaktujte nás a my vám ochotně se vším poradíme.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy