Pořiďte si hliníkovou pergolu a vyzrajte na rozmary počasí

Pořiďte si hliníkovou pergolu a vyzrajte na rozmary počasí

Grilujete rádi se svou rodinou a přáteli na vaší terase, ale když přijde déšť, vaši akci vždy pokazí? Máme pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si hliníkovou pergolu, která ochrání vás, vaši rodinu i ostatní hosty.

Rize česká společnost Alcentrum s.r.o. vyrábí certifikované hliníkové pergoly a další přístřešky v mnoha velikostech i barevných provedeních.

Proč se rozhodnout pro hliníkovou terasu od společnosti Alcentrum?

  • V nabídce máme velké množství typů a provedení hliníkových pergol
  • Luxusní i ekonomicky dostupná řešení
  • Certifikované české hliníkové pergoly
  • Kvalitní konstrukční, spojovací i estetické materiály

Produktové řady hliníkových pergol

Díky široké nabídce hliníkových pergol uspokojíme opravdu i toho nejnáročnějšího zákazníka. Každý zákazník je pro nás důležitý, a proto všem bez rozdílu výběru pergoly, poskytujeme dokonalý poradenství a servis. Nabízíme tři produktové řady hliníkových pergol se specifickými vlastnostmi.

    • Produktová řada ECO

Ekonomicky nejdostupnější produktová řada ECO poskytuje nejlevnější hliníkové pergoly na trhu. Hliníkové pergoly ECO vyrábíme v bílé a antracitově šedé barvě. To, že je pergola levná neznamená, že nebude z kvalitních materiálů, naše pergoly ECO jsou elegantní a jejich zpracování je dílensky uhlazené.

    • Produktová řada PROFI

Zlatá střední cesta mezi cenou a výběrem parametrů, to jsou hliníkové pergoly PROFI. Tyto pergoly nabízíme ve 20 standardních rozměrech. Vybrat si však můžete také rozměr na míru. Finální cena je počítána od nejbližšího vyššího rozměru. Pergoli PROFI dodáváme standardně v pěti barevných provedeních – bílá, antracit, hnědá, tmavě stříbrná a stříbrná. Vybrat si však můžete jakýkoli barevný odstín z barevné škály RAL.

    • Produktová řada DELUXE

Naše luxusní hliníkové pergoly DELUXE jsou nejvyšší produktovou řadou. Navíc u těchto pergol jsou zesílené profily, střešní lišty v barvě pergoly a bezpečnostním sklo na střeše.

Získejte nový prostor pro vaši rodinu a přátele

Žádné rozmary počasí vám již nezkazí vaši grilovačku nebo posezení s přáteli. Vytvoříme vám nezávaznou kalkulaci ceny dle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám s výběrem, přijedeme zaměřit konkrétní místo a celou realizaci vytvoříme od A do Z.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy