Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Je to místo, kde lze trávit čas za každého počasí na čerstvém vzduchu.

Hledáte-li oživení vaší zahrady a zároveň chcete venkovní zastřešené místo pro posezení s přáteli, relaxaci nebo prostor pro sportovní vyžití dětí i v nepříznivém počasí, vsaďte na zahradní pergolu.
Zahradní pergola může mít mnoho podob, je jen na vás, kterou zvolíte. V posledních letech se stává hitem hliníkové zastřešení, které sluší každému typu domu.

Zastřešení terasy již od 20 385 korun

Pořízení zahradní pergoly není zrovna levná záležitost, proto je dobré opravdu dobře vybrat.
Naše původem rodinná firma Alcentrum s.r.o. má ve své nabídce provedení ECO, které začíná již od 20 385 korun. Hliníkové pergoly ECO dodáváme do 10 dnů od obdržení objednávky, zvolit si můžete barvu sněhově bílou nebo antracit. Změny rozměrů či výběr jiné barvy není možný. Budete-li mít zájem o možnost výběru barev, rozměrů nebo specifických požadavků, pak vybírejte v provedení PROFI nebo DELUXE.

Hliníkové pergoly mají své výhody

Líbí se vám vzhledově hliníkové přístřešky a chcete se o nich dozvědět více? Pak stačí pročíst naše webové stránky, případně nám zavolat na telefonním čísle 732 607 221 nebo nás kontaktujte pomocí webového formuláře.

Hliníkové pergoly vám mohou nabídnout výhody, o kterých ani nevíte:

  • bezúdržbovost
  • dlouhá životnost
  • nehořlavost
  • možnost výběru barevného provedení
  • odolnost povětrnostním podmínkám

Od hliníkové pergoly můžete očekávat nejen nový vzhled vaší zahrady, ale i skvělou ochranu terasy. To oceníte především, máte-li choulostivou terasu například ze dřeva.

Jaký materiál volíme na výrobu hliníkových přístřešků?

Samotná konstrukce je tvořena kvalitními hliníkovými profily z trvanlivých slitin, které jsou opatřeny práškovou barvou KOMAXIT. Všechen použitý spojovací materiál je z nerezu a na zasklení používáme komůrkový polykarbonát nebo na přání skleněnou výplň..

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE