Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Dlouhá životnost hliníkových pergol

IMG 0625Přemýšlíte, co by ještě vaši zahradu zvelebilo a zároveň udělalo příjemný stín v tak horkých dnech? Co takhle pořídit pergolu na vaši terasu, která vám vydrží několik generací?

Hliníkové konstrukce, na které se specializuje společnost ALcentrum, s.r.o. jsou natolik odolné, že jejich životnost je nadmíru dlouhá. Budete chráněni před prudkým sluníčkem vy, tak i vaše terasa, které sluneční paprsky nedělají dobře. Její dřevo může vysychat a měnit svůj odstín.

Velká výhoda má hliníková pergola v tom, že se bude dobře montovat jak k novostavbě, kdy můžete počítat s pergolou již v samotném projektu. Nebo se snadno pergola zakomponuje k již stávající budově. Barvu můžete vybrat tak, aby vám ladili plastová okna či dveře k barvě pergoly.

 

 

 

 

 

Proč si vybrat hliníkovou pergolu?

    • Bezúdržbový materiál

Naše hliníkové konstrukce se nemusí nijak ošetřovat nebo natírat. A to díky povrchové úpravě, kterou vypalujeme práškovou barvou KOMAXIT. Tato úprava je odolná proti oděru a ulpívání nečistot. Pokud se vám hliníková pergola zdá zašpiněná, postačí ji otřít vodou se saponátem.

    • Elegantní vzhled

Hliníkové pergoly se hodí jak ke klasické stavbě, tak k moderním pasivním domům. Mají universální, ale přitom elegantní vzhled. Vybírat můžete ze široké nabídky jak rozměrů, tak barev.

    • Prodleva životnosti vaší terasy

Vaše terasa získá také na delší životnosti, už jen tím, že ji zastřešíte hliníkovou pergolou. Bude chráněna před deštěm, kroupami nebo sněhem.

    • Jednoduchá montáž

Hliníkové pergoly můžeme dodat ve formě stavebnice, kdy ji zvládne postavit opravdu každý podle instruktážního videa. Pokud si na to ale netroufáte, nevadí. Můžete si připlatit montáž od našich profesionálních pracovníků.

    • Více místa pro vás a vaše blízké

Hliníkovou pergolou získáte prostor navíc, který můžete využívat, jak se vám zlíbí. Můžete pořádat grilovací party pro vaše kamarády nebo rodinu. Nebo můžete jen tak sedět pod pergolou a koukat se na bubnující déšť s hrnkem kávy v ruce.

Vyberte si hliníkovou pergolu i vy

Našim zákazníkům se věnujeme s maximální péčí. Vybírat můžete z různých druhů hliníkových konstrukcí. Nabízíme nejen hliníkové pergoly, ale také hliníkové zimní zahrady, hliníková parkovací stání, hliníkové zahradní altány nebo ploty. Rádi byste se dozvěděli více informací? Kontaktujte nás, my vám ochotně se vším poradíme.