Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Dlouhou životnost vám zaručí hliníkové zastřešení

DSC00080Rádi byste si zastřešili svou novou terasu pergolou, od které chcete, aby vám vydržela co nejdelší dobu? Nabízíme vám kvalitní hliníkovou pergolu, která je vyrobena z odolných hliníkových slitin, které jsou bezúdržbové a hlavně mají dlouhou životnost.

Na klasické dřevěné pergoly působí vlivy počasí a ta časem ztrácí barvu nebo podléhá různým škůdcům. To se vám ale u hliníkové pergoly od naší společnosti ALcentrum stát nemůže.

Vyberte si Alcentrum

Jsme ověřená společnost, která se na trhu objevuje již od roku 2008. Mimo hliníkové pergoly máme pro svou klientelu též v nabídce zimní hliníkové zahrady, hliníkové garážová stání či přístřešek nad dveře.

Dbáme na zákaznický servis, individuálně se domlouváme s každým zákazníkem na jeho přáních a požadavcích. Mimo jiné nabízíme svým klientům grafický návrh zdarma, objednáte-li si pergolu v naší společnosti. Zákazník je u nás na prvním místě.

 

 

 

Tři produktové řady

Každý člověk má jiný vkus a abychom se do něho trefily, připravili jsme pro vás tři různé nabídky hliníkových pergol. Věříme, že si u nás vybere každý a uspokojíme širokou zákaznickou bázi.

    • ECO

Hledáte-li levnou, ale přesto kvalitní hliníkovou pergolu, tak pro vás máme připravenou produktovou řadu ECO, která je dostupná pro každého a u našich zákazníků se těší velké oblibě. Vybírat můžete ze dvou standartních barev a z 15 různých rozměrů.

    • PROFI

Produktová řada PROFI uspokojí i tu náročnější sortu zákazníků, ale je stále za příznivou cenu. Můžete dokonale sladit barvu vašich oken s barvou pergoly. Nabízíme ji ve 20 rozměrech, ale pokud si nebudete moci vybrat, můžeme se dohodnout též na nestandartním rozměru. Barevné provedení si můžete vybrat z barevné stupnice RAL.

    • DELUXE

Naše nejluxusnější provedení hliníkové pergoly nese název DELUXE. Je připravena pro tu nejnáročnější klientelu. Máte možnost výběru rozměru i barevného provedení, tak aby ladila s celkovým objektem. Hliníkové pergoly DELUXE dodáváme s bezpečnostním sklem a střešní lišty odpovídají barvě pergoly. Tato varianta je zaměřena na detail a kvalitu provedení.

Výběr je pouze na vás

Vyberete-li si jakoukoliv variantu z naší nabídky hliníkových pergol, rozhodně nešlápnete vedle. Máte-li nějaké dotazy nebo připomínky, můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.