Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníková pergola prostřednictvím dárkového poukazu

DSC00352Vánoce jsou skoro za dveřmi a vy tápete ve vánočních dárcích pro rodinu? Chcete vymyslet něco originálního, z čeho bude mít celá rodina radost? Skvělým tipem na rodinný dárek pod stromeček jsou dárkové poukazy.


I naše firma Alcentrum pro vás zhotoví dárkový poukaz na hliníkové zastřešení dle vašeho přání. Našim klientům nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky pro různá využití - hliníková parkovací stání, hliníkové pergoly, zimní zahrady, hliníkové přístřešky nad dveře ale i hliníkové ploty.

 

 

 

 

 

 

Proč zvolit hliníkovou pergolu od naší společnosti ALcentrum?

  • Spolehlivá ochrana terasy

Hliníkové zastřešení terasy ochrání nejen kvalitní terasové dřevo, ale také vše ostatní, co na ni máte uschované - například zahradní nábytek, květiny, zahradní náčiní nebo stolní fotbálek. Je-li vaše terasa sestavená z nějakého exotického materiálu, na který nesmí svítit příliš sluneční paprsky nebo pršet, pak je hliníková pergola perfektní řešení.

  • Moderní a nadčasový design

Vzhled našich přístřešků je velmi elegantní a nadčasový, což oceníte s moderní novostavbou, ale i se starším domkem se sedlovou střechou.

  • Téměř žádná údržba a dlouhá životnost

Hliníkové pergoly skvěle odolávají různým podmínkám počasí, proto je jejich dlouhá životnost zaručena. Nechte si zhotovit pergolu, o kterou se nemusíte pravidelně každoročně starat, jako tomu je u dřevěných pergol. Budete-li mít pocit, že je konstrukce znečištěná, postačí voda a saponát.

  • Velký výběr barevného provedení

S hliníkovou pergolou máte možnost si vybrat i barevné provedení. Slaďte přístřešek s fasádou nebo barvou oken a dveří, záleží na vašem vkusu.

Nabízené provedení hliníkových pergol

  • Provedení ECO

Naší nejlevnější variantou je produktová řada ECO. Jde o jednoduchou konstrukci vyrobenou z kvalitních hliníkových slitin. V nabídce máme 15 rozměrů, které jsou k dispozici skladem v barvě sněhově bílá nebo antracit.

  • Provedení PROFI

Pokud jste zastáncem zlaté střední cesty a chcete kvalitu za dobrou cenu, pak je pro vás zcela vhodná varianta hliníkových pergol PROFI. Tato varianta je k dostání ve 20 různých rozměrech a barvách sněhově bíla, antracit hladký, hnědá, stříbrná. Za příplatek si ale můžete také vybrat barvu z barevné stupnice RAL.

  • Provedení DELUXE

Jde o naši precizní, nejluxusnější a nejpropracovanější produktovou řadu hliníkových pergol. Vyrobíme pro vás libovolný rozměr i odstín. DELUXE pergoly dodáme včetně bezpečnostního skla, které má UV filtr.

Vánoční dárkové poukazy od ALcentrum, s.r.o.

Darujte pod stromeček zcela originální dárek - dárkový poukaz na hliníkovou pergolu od naší společnosti ALcentrum, s.r.o..
Chcete se dozvědět více informací? Neváhejte a obraťte se na nás.