Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky


Obáváte se ale, že se v tomto zimním počasí nedá váš plán zrealizovat? Nebojte se, stavbu hliníkového zastřešení nemusíte odkládat na jaro či léto. Hliníkové zastřešení lze zhotovit i v zimě.

Naše firma ALcentrum, s.r.o. založená v roce 2008, vyrábí a montuje hliníkové přístřešky různých druhů, jako jsou hliníkové pergoly, zimní zahrady, garážová stání nebo přístřešky nad dveře.

Výhody pergol z hliníku

Hliníkové pergoly vám mohou nabídnout kvalitní a nesporné výhody. Jsou to například:

    • dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin, které nepodléhají korozi ani povětrnostním podmínkám, takže jejich životnost je opravdu dlouhá.

    • žádná údržba

Hliníkovou pergolu nemusíte ničím natírat ani se o ni pravidelně starat. Jejich provoz je prakticky bezúdržbový.

    • ochrana vaší terasy

Ať už máte terasu postavenou z normálního dřeva nebo z kvalitního exotického dřeva, které nesmí namoknout, naše hliníkové pergoly vám jej dokonale ochrání.

    • universální vzhled

Hliníkové pergoly se budou hodit ke každé stavbě, ať už se jedná o klasický domeček nebo moderní pasivní dům.

Varianty hliníkových pergol

Produktová řada pergol ECO je oblíbená mezi zákazníky hlavně z hlediska nízké ceny. Je dostupná v barvách bílá a antracit.

Produktová řada pergoly PROFI je vyrobena velmi kvalitně a zároveň za přijatelné ceny. Vybrat si můžete ze 4 základních barev a 20 různých rozměrech.

Produktová řada pergol DELUXE patří mezi nejluxusnější variantu. Dodáváme ji s bezpečnostním sklem a střešními lištami v barvě stejné, jako je konstrukce pergoly.

Nebojte se stavby hliníkové pergoly v zimě

Hliníkovou pergolu lze zhotovit i v zimních měsících, proto se odhodlejte a kontaktujte společnost ALcentrum, s.r.o. co nejdříve.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE