Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Koukněte se na provedení zahradních altánů z hliníkových profilů.

Hliníkové zahradní altány vyrábí naše původem rodinná firma Alcentrum. Zkušenosti máme opravdu velké a troufneme si říci, že dokážeme vyrobit jakýkoliv hliníkový přístřešek na přání.
Jedním takovým je i zahradní altán samonosný, který nepotřebuje upevňovat do nosné zdi.

Zahradní altán pro relaxaci i grilování

Mnohé domy mají zastřešenou terasu hliníkovou pergolou, která je napojená přímo k domu. Jsou ale domy, do kterých nelze vrtat nebo si to majitelé ani nepřejí. Pro tyto případy jsou právě zahradní altány. Hliníkový zahradní altán můžete využít ke spoustě účelům, nejen pro odpočinek. Jak dále ho lze využít?

 • relaxace
 • sportovní vyžití za špatného počasí
 • hrací koutek pro nejmenší
 • místo pro grilování s přáteli
 • uskladnění zahradního nábytku
 • a další

Jakmile budete mít svůj zahradní altán postavený, využití si zajisté najdete své.

Kvalitní zahradní altán

Hliníkový zahradní altán zhotovujeme, stejně jako ostatní hliníkové přístřešky, z velmi kvalitních materiálů.

Hliníkové konstrukce vyrábíme z velmi odolných hliníkových slitin, jsou opatřeny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Barvu si vyberete z více než 100 barevných odstínů. Spojovací materiál je z velmi kvalitního nerezu a střešní krytina z komůrkového polykarbonátu. Nabízíme i možnost zvolit si bezpečnostní sklo.

Výhody hliníkových konstrukcí

Hliníkové konstrukce jsou bezvadným řešením k jakémukoliv typu domu, hodit se bude k moderním novostavbám i starším domkům. Kromě tohoto mají hliníkové konstrukce spoustu výhod:

 • nehořlavost
 • bezúdržbovost
 • moderní a nadčasový vzhled
 • velký výběr barevného provedení
 • dlouhověká životnost
 • odolnost a stálost

Objednávky nebo další informace získáte na telefonním čísle 732 607 221nebo prostřednictvím kontaktního formuláře umístěného na našich stránkách.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE