Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

I v zimě můžete využívat svou terasu - zastřešte ji!

DSC00132Užili jsme si krásné babí léto, kdy jsme ještě na konci října mohli chodit v triku s krátkým rukávem, teď ale už definitivně převzala vládu zima.

Změnil se čas a zkrátil den a na mnohé z nás dopadá smutek.
Milujete chvíle strávené na zahradě nebo terase, to ale v zimních měsících nemůžete? Ale kdeže…Nechte si svou terasu zastřešit, díky zastřešení terasy budete moci trávit svůj volný čas na čerstvém vzduchu za každého počasí. Svou kávu nebo oblíbený čaj si můžete vypít v klidu i v zimní bundě ve svém oblíbeném zahradím křesle.

Zastřešená terasa neposlouží jen pro váš relax a odpočinek, ale také skvěle ochrání její povrch před deštěm a sněhovou pokrývkou. To ocení především ti, kdo mají povrch z nějakého choulostivého materiálu.
Zkrátka a dobře, mít zastřešenou terasu udělá dobře vám i samotné terase.

Alcentrum – hliníkové pergoly

Naše původem rodinná firma Alcentrum s.r.o. vyrábí hliníkové pergoly sériové výroby i hliníkové pergoly na zakázku. Máte-li speciální požadavky, nebojte se na nás obrátit. Společně vždy najdeme vhodné řešení přímo vám na míru.
Nebudete-li chtít investovat do zastřešení terasy velké finanční prostředky, pak i pro vás máme řešení, a to hliníkové pergoly ECO, které nabízíme za velmi nízké ceny, již od 20 385 korun.

Jaké výhody můžete očekávat od hliníkových pergol

Hliníkové pergoly mají spoustu vlastností, které mnozí z nás považují za perfektní výhody. Již jsme zmínili ochranu terasy a možnost relaxace, co na vás ale čeká dále?

  • Nehořlavost
  • Dlouhá životnost
  • Bezúdržbovost
  • Luxusní, nadčasový a moderní vzhled
  • Odolnost a stálost
  • Možnost velkého výběru barevného provedení

Výběr hliníkových pergol

Díky více než desetiletým zkušenostem víme, že co zákazník, to různé požadavky. Proto jsme přišli na trh se 3 různými provedeními.

  • DELUXE - pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří jsou ochotni zaplatit vyšší pořizovací cenu
  • ECO - pro nenáročné klienty, kteří chtějí standardní hliníkové zastřešení
  • PROFI - zlatá střední cesta v provedení hliníkových pergol, možnost výběru barevného provedení

Jste rozhodnuti pro hliníkovou pergolu?

Po obdržení závazné objednávky vám dodáme zastřešení terasy do 3 týdnů od objednání. Budete-li chtít před odesláním objednávky ještě konzultaci, pak nás neprodleně kontaktujte, společně probereme vhodné řešení.