Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Jarní posezení pod novou pergolou

hlinikova pergola terasa malaRádi byste aby už byla zima definitivně za námi? Chcete konečně trávit čas na své zahradě, kdy na vás příjemně svítí sluníčko, a vy si užíváte vůni jarních kytiček? Zdokonalte své představy a pořiďte si kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Rádi vám pomůžeme s výběrem. Nabízíme 3 různé typy hliníkových pergol. Vybere si u nás určitě každý, liší se rozměry i barevným provedením. Hliníkové pergoly a jiné konstrukce vyrábíme již od roku 2008, kdy jsme vznikli jako česká rodinná společnost. Našim hlavním cílem je spokojený zákazník. Ke každému se snažíme přistupovat individuálně.

Výhody hliníkové pergoly

    • Dlouhá životnost

Mezi nejdůležitější výhody rozhodně patří dlouhá životnost, kterou vám můžeme zaručit. Konstrukce vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které odolávají vlivům počasí.

    • Snadná údržba

Jistě oceníte, že se o hliníkovou pergolu nemusíte nijak starat. Například ji natírat každoročně nátěrem proti škůdcům, jako tomu je u dřevěných konstrukcí. Může se vám zdát někdy znečištěna, pak vám postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

    • Universální vzhled

Pokud si nejste jisti, zda se hliníková pergola bude hodit právě k vaší stavbě, tak nezoufejte. Design je natolik universální, moderní a vkusný, že se bude hodit k jakékoliv stavbě, může se jednat o starší baráček nebo moderní pasivní dům.

    • Ochrana terasy

Máte-li svou terasu sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, na který nesmí dopadnout kroupy, déšť ani sníh, tak právě hliníková pergola vám ji perfektně ochrání. I veškeré věci na ni uložené budou pod neustálou ochranou před nepřízni počasí.

    • Výběr hliníkové pergoly

Našim klientům nabízí 3 různé varianty hliníkových pergol. Jedná se o typy ECO, PROFI a DELUXE. Hliníková pergola ECO je naší nejlevnější a velmi vyhledávanou variantou. Nabízíme ji v 15 různých rozměrech v barvách bílá a antracit hladký. Hliníková pergola PROFI nabízí našim zákazníkům vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. V nabídce naleznete 4 standartní barvy ve 20ti různých rozměrech. Hliníková pergola DELUXE je naší nejluxusnější pergolou vyrobenou z těch nejkvalitnějších materiálů.

Více informací pro vás

Rádi byste se dozvěděli o našich produktch více informací? Neváhejte nás kontaktovat. V nabídce naleznete i jiné produkty, je to například zimní zahrada, hliníkové garážové stání, zahradní altán, apod.