Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Každý může mít své hliníkové zastřešení

DSC00080Nemůžete se rozhodnout, zda svou terasu zastřešit nebo ne? A když už pořídit pergolu, tak z jakého materiálu? Na trhu je celá řada různých materiálů. My vám rádi doporučíme pergolu z hliníku, která má spoustu skvělých vlastností.

Pokud budete chtít trávit čas venku i za chladnější počasí, můžeme vám pergolu zasklít, vytvoříte tak obytný prostor navíc a můžete v zimní zahradě třeba nechat přezimovat rostliny z venku. Rozhodně využijete hliníkovou pergolu i v létě, kdy jsou horké dny, a vy byste se rádi schovali před ostrými slunečními paprsky. Hliníková pergola vám poskytne příjemný stín.

Alcentrum - kdo jsme?

Jsme společnost ALcentrum, s.r.o., která se na českém trhu pohybuje více než 20 let. Jsme spolehlivým výrobcem i dodavatelem hliníkových přístřešků v jednom. Naše zkušenosti jsme sbírali v zahraničí a poté zdokonalili zde v ČR. Mimo hliníkové pergoly máme v nabídce i zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty.

Co nabízí hliníková pergola za výhody?

Hliníková pergola se dokonale hodí k jakékoliv stavbě, ať už přemýšlíte postavit pergolu k novostavbě nebo ji začlenit k již postavené starší budově. Pro nás žádný problém. Dokonce ji můžete sladit s barvou vašich plastových oken a dveří.

Pro své zákazníky máme připravené tři typy hliníkových pergol, které mají různé rozměry i různé odstíny, u nás si vybere opravdu každý. Na stavbu hliníkových konstrukcí jsou použity nejkvalitnější hliníkové slitiny a jako spojovací materiál nerezavějící ocel.

Velké plus vidíme v téměř žádné údržbě, nemusíte se starat o každoroční nátěr. Může být maximálně znečištěna od prachu, potom postačí saponát s vodou a je opět jako nová. Je odolná vůči povětrnostním podmínkám, takže vám bude sloužit po několik generací.

Máte-li terasu složenou z nějakého exotického materiálu, hliníková pergola jej dokonale ochrání před deštěm nebo prudkým sluncem.

Aby si mohl vybrat i ten nejnáročnější klient, máme v nabídce tři typy hliníkových pergol. Jedná se o variantu ECO, PROFI a DELUXE. Hliníková pergola ECO je nejlevnější, PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou a DELUXE je vyráběna z nejkvalitnějších materiálů.

Hliníková pergola přesně pro vás

Pokud se nemůžete rozhodnout, jakou pergolu vybrat, neváhejte nás kontaktovat, rádi pro vás najdeme ideální pergolu přesně pro vás.