Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Moderní zastřešení terasy hliníkovou pergolou

27082012214Máte postavenou novou terasu a rádi byste ji měli zastřešenou, abyste ji mohli naplno využít bez ohledu na počasí? Pokud ji zastřešíte kvalitní pergolou, bude odolná proti klimatickým podmínkám, jako je déšť a ostré sluneční záření, které mohou novou terasou nicit. Dokonalým zastřešením prodloužíte životnost vaší terasy.

Můžete zastřešenou terasou využívat iv chladných dnech, protože budete chráněni před deštěm. Nemusíte se uchylovat do domu jen kvůli letním přeháňce. Musíte schovat pod střechou na čerstvém vzduchu, v blízkosti vaší zahrady. Jaké tedy doporučujeme nejideálnější zastřešení?

 

Pokud vaše terasa navazuje plynule na dům a vy ji zastřešíte hliníkovou konstrukci, využijete i prostor, který vám vznikne mezi domem a zahradou.
Jestliže svůj dům teprve stavíte, je vhodné o samotné terase a jejím zastřešení uvažovat již při samotném plánování, mohou se například provést kotvy od pergoly ještě do zdiva a ne do nové fasády.

Zastřešení terasy ve 3 provedeních

Společnost ALcentrum má v nabídce 3 produktové řady hliníkových pergol , které se liší rozměry i barevným provedením. Co člověk, to jiný vkus, proto jsme pro vás vytvořili rozdílné typy pergol. Rádi vám je představíme.

    • Hliníková pergola ECO

Jedná se o klasickou hliníkovou pergolu, kterou pro vás vyrobíme za předchozí cenu na trhu. Můžete ji dokonale sladit s plastovými okny a dveřmi, dodáváme ji ve dvou odstínech, bílou a antracit. Vyberte si můžete z 15 různých rozměrů. Varianta ECO vám může pomoci svou univerzálnost a elegantní design za nízkou cenu.

    • Hliníková pergola PROFI

Pokud vám nevadí větší investice do hliníkových pergol , máme v nabídce variant PROFI , která vyniká vytříbenou kvalitou. Vybrat si můžete z 20 rozměrů ve 4 základních odstínech, nebo za příplatek vybrat z barevných stupnic RAL. Hliníkovou pergolu PROFI můžete zasklit a získat tak obytný prostor navíc v podobě zimní zahrady.

    • Hliníková pergola DELUXE

I pro náročnější klientelu máme řešení hliníkové pergoly. Jedná se o variantu DELUXE , která je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a dodávána s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. DELUXE pergolu si můžete vybrat z 20 odstínů a ve 4 základních barvách, nebo si vyberte barvu ze stupnice RAL.

Využijte dokonalé zastřešení od ALcentra

Budeme se snažit uspokojit vaše představy o hliníkové pergole. Neváhejte  nás kontaktovat.  Společně vybereme to správné řešení pro vaši terasu.