Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Jak sladit zastřešení terasy s přilehlým plotem?

Snad každý majitel nemovitosti touží po sladění důležitých komponentů svého domu. K těm nejhlavnějším patří okna, přístřešky a oplocení pozemku. Jestliže patříte k těm, kteří chtějí mít vše sladěno v jedné barvě, pak si za svého dodavatele přístřešků a plotu zvolte společnost ALcentrum.

Naše společnost dodává svým klientům hliníkové přístřešky a plotové konstrukce různých barev. Je tedy poměrně jednoduché vše barevně sladit s vašimi okny i dveřmi.

Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly dodáváme ve třech různých provedeních. Nabídka je tedy opravdu široká a vybere si zde opravdu každý.

Patříte-li k majitelům nemovitosti s bílými okny a dveřmi, pak rozhodně zvolte variantu hliníkové pergoly ECO. Tato základní varianta je dodávána právě v oblíbené sněhově bílé barvě.

Druhou variantou hliníkových pergol jsou hliníkové pergoly PROFI. Tato varianta vám umožňuje výběr již z téměř 200 barevných provedení a 20ti rozměrů. Tato varianta uspokojí i náročnější klienty. Navíc u tohoto typu hliníkové pergoly máte možnost rozšířit ji na zimní zahradu.

Poslední nejluxusnější řadou hliníkových pergol je řada DELUXE. U této varianty hliníkových pergol můžete čekat maximální kvalitu nejen materiálů, ale také provedení. Očekávat můžete zesílené profily, bezpečnostní sklo i mnoho barevných provedení.

Hliníkové plotové zástěny

Chcete-li ke své hliníkové pergole také vytvořit trochu soukromí a zamezit tak nejen přístup, ale i viditelnost na váš pozemek, pak rozhodně zvolte hliníkové plotové zástěny. Ty vám zajistí dostatek soukromí a navíc se budou dokonale hodit k vašim dveřím i hliníkové pergole.

Hliníkové plotové zástěny jistě ocení hlavně majitelé nemovitostí v nových zástavbách. Zde jsou domy postavené velmi blízko u sebe, a tak je o trochu soukromí poměrně nouze. Elegantním řešením jsou pro vás zcela funkční ploty z hliníku.

Hlavní výhodou hliníkových plotových zástěn je jejich dlouhá životnost, odolnost proti povětrnostním podmínkám a minimální nárok na údržbu.

Vyberte si materiál pro plotovou zástěnu:

    • Plotové zástěny čistě z hliníkových profilů.
    • Plotové zástěny v kombinaci hliník a DŘEVOPLAST.
    • Plotové zástěny kombinované z hliníku a POLYKARBONÁTU.

Plotové zástěny vyrábíme v různých barevných provedeních tak, aby se hodily k vaší hliníkové pergole nebo jinému přístřešku.

Pořiďte si hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum

Hliníkovou pergolu v různých provedeních si můžete vybrat přímo v našem eshopu. Jestliže potřebujete rozdílné rozměry než běžně nabízíme, rádi se s vámi domluvíme na konkrétní realizaci vaší hliníkové pergoly. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat ideální hliníkovou pergolu pro vás.