Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Mějte zastřešenou terasu do 3 týdnů od objednání

highline01Volné chvíle s rodinou na zahradě jsou prostě k nezaplacení. Těšíte se na každý den, kdy můžete relaxovat na čerstvém vzduchu?

Dlouhá životnost hliníkových pergol

IMG 0625Přemýšlíte, co by ještě vaši zahradu zvelebilo a zároveň udělalo příjemný stín v tak horkých dnech? Co takhle pořídit pergolu na vaši terasu, která vám vydrží několik generací?

Terasu lze obývat i v zimních měsících

DSC00021Pořídili jste si krásnou terasu, kterou naplno využíváte v na jaře, v létě a v teplejším podzimu?

Zastřešená terasa již za 20 385 korun

pergolabila1Jste majitelem rodinného domu se zahradou, ale stále ještě nemáte pergolu? Pokud jste na vážkách, zda si hliníkovou pergolu pořídit a zastřešit tak vaši terasu, věřte, že je to skvělý nápad.

Hliníkové zastřešení si můžete nechat zhotovit i v zimě

25062012140Dostali jste peníze jako vánoční dar a rádi byste je perfektně investovali a zvelebili jste si bydlení? Investujte peníze od Ježíška do zastřešení terasy.

Zastřešení terasy vyřeší hliníková pergola

0Máte krásnou terasu a rádi byste si ji zastřešili kvalitní pergolou, která ochrání choulostivý materiál, ze kterého je sestavena? Nebudou ji poškozovat nevlídné podmínky počasí a vydrží vám tak daleko delší dobu, kterou si budete užívat s rodinou a přáteli pod vaší pergolou.

Věnujte k Vánocům dárek, co vydrží - hliníkové pergoly

Nejkrásnější období roku se nám nezadržitelně blíží. Máte nejvyšší čas uvažovat o dárku pod stromeček, co potěší celou rodinu. A tím není nic jiného, než zastřešení terasy hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o..

I terasa v bytě může být vkusně zastřešená

profiline02Pokud patříte k majitelům bytu s terasou, máte vyhráno. V dnešní uspěchané době, kdy není čas starat se o veliký dům ze zahradou, jistě oceníte výhody bytu s terasou, na které si můžete pěstovat zeleninu, bylinky a navíc si ji můžete nechat zastřešit a trávit tak volné chvíle na své terase i za deště.

Podzim - ideální období pro stavbu pergoly

Léto je pryč a před námi studené zimní měsíce. Proč si ale nevychutnat sluneční paprsky v každém ročním období na zahradě?

Dejte své terase šmrnc a zastřešte ji!

greenline01Zastřešená terasa se stává součástí mnoha obydlí. Ať už se jedná o terasu u domu, chalupy nebo u bytu.

Podzim-ideální období pro stavbu pergoly

Nastal ten správný čas na stavbu vaší nové hliníkové pergoly. V létě se vám do toho v těch velkých vedrech nechtělo, ale teď nám nastal příjemný podzim, kdy se práce na zahradě dělají snadněji.