Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníkové zastřešení si můžete nechat zhotovit i v zimě

25062012140Dostali jste peníze jako vánoční dar a rádi byste je perfektně investovali a zvelebili jste si bydlení? Investujte peníze od Ježíška do zastřešení terasy.

Věnujte k Vánocům dárek, co vydrží - hliníkové pergoly

Nejkrásnější období roku se nám nezadržitelně blíží. Máte nejvyšší čas uvažovat o dárku pod stromeček, co potěší celou rodinu. A tím není nic jiného, než zastřešení terasy hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Zastřešit terasu můžete hliníkovou pergolou

Stále řešíte dilema, zda si pořídit zastřešení terasy nebo ne? V zimě člověk potřebuje místo, kde se může ukrýt před zimou, a přitom být u svých oblíbených kytiček, takové místo vám pomůžeme rádi vytvořit.

Podzim - ideální období pro stavbu pergoly

Léto je pryč a před námi studené zimní měsíce. Proč si ale nevychutnat sluneční paprsky v každém ročním období na zahradě?

Přístřešek pro zastřešení venkovní terasy

Venkovní terasa si zaslouží kvalitní krytí pro případ nepřízně počasí. Ať už máte terasu u svého domku nebo u bytové jednotky, pak si každá terasa zaslouží ochranu.

Podzim-ideální období pro stavbu pergoly

Nastal ten správný čas na stavbu vaší nové hliníkové pergoly. V létě se vám do toho v těch velkých vedrech nechtělo, ale teď nám nastal příjemný podzim, kdy se práce na zahradě dělají snadněji.

Pohodlné grilování na terase za každého počasí

Zastřešená terasa je čím dál více oblíbená. Díky zastřešení jí totiž můžete využívat celoročně. Na jaře pro čerpání energie ze sluníčka po dlouhé zimě, v létě a na podzim na grilování s rodinou a přáteli a v zimě si můžete pod přístřešek uschovat zahradní nábytek a gril.

Certifikované zastřešení terasy z hliníku

Pořídili jste si krásnou terasu z exotického dřeva a bojíte se, že vám ji déšť nebo prudké sluneční paprsky zničí. Rádi byste si terasu užívali také v zimě?

Zastřešená terasa hliníkovou pergolou v porovnání s dřevěnou

Chcete si svou terasu zkrášlit a zastřešit si ji, jen stále nevíte, jaký materiál bude ten správný? Na výběr je mnoho možností, jak si vytvořit příjemné prostředí pro relaxaci a posezení s přáteli, jen zůstává otázkou, jak dlouho nám pergola vydrží a jak hodně se o ni budeme muset starat.

Hliníkový altán - zastřešené místo nejen pro odpočinek

Plánujete na své zahradě zastřešené místo a vybíráte, co by k vašemu domu padlo nejlépe? Chcete se vyhnout vrtání do fasády a rádi byste měli zastřešené místo v srdci zahrady?

Zastřešená terasa vám umožní mlsat jaro plnými doušky

I když je půlka února, letos nám dává příroda najevo, že zima brzy skončí a vládu převezme jaro. I když letošní zima nebyla nijak dlouhá a mrazivá, mnoho z nás se už nemůže dočkat jarních slunečních paprsků.