Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Certifikované zastřešení terasy z hliníku

Pořídili jste si krásnou terasu z exotického dřeva a bojíte se, že vám ji déšť nebo prudké sluneční paprsky zničí. Rádi byste si terasu užívali také v zimě?

Hliníkový altán - zastřešené místo nejen pro odpočinek

Plánujete na své zahradě zastřešené místo a vybíráte, co by k vašemu domu padlo nejlépe? Chcete se vyhnout vrtání do fasády a rádi byste měli zastřešené místo v srdci zahrady?

Zastřešená terasa vám umožní mlsat jaro plnými doušky

I když je půlka února, letos nám dává příroda najevo, že zima brzy skončí a vládu převezme jaro. I když letošní zima nebyla nijak dlouhá a mrazivá, mnoho z nás se už nemůže dočkat jarních slunečních paprsků.

Zastřešit terasu můžete hliníkovou pergolou

Stále řešíte dilema, zda si pořídit zastřešení terasy nebo ne? V zimě člověk potřebuje místo, kde se může ukrýt před zimou, a přitom být u svých oblíbených kytiček, takové místo vám pomůžeme rádi vytvořit.

Každá terasa si zaslouží zastřešení pro ochranu povrchu

Když je zima chybí nám sluneční paprsky a jeho energie, ale když je léto a velké horko, potřebujeme se před sluncem ukrýt. K tomu nám skvěle poslouží hliníková pergola, která skvěle ochrání nejen vaši terasu, ale také vás.

Přístřešek pro zastřešení venkovní terasy

Venkovní terasa si zaslouží kvalitní krytí pro případ nepřízně počasí. Ať už máte terasu u svého domku nebo u bytové jednotky, pak si každá terasa zaslouží ochranu.

Stavba terasy včetně zastřešení

Postavili jste si dům a chcete si k němu pořídit terasu? Každý dům by měl mít odpočinkovou zónu a parádní řešení může být zastřešená terasa.

Pohodlné grilování na terase za každého počasí

Zastřešená terasa je čím dál více oblíbená. Díky zastřešení jí totiž můžete využívat celoročně. Na jaře pro čerpání energie ze sluníčka po dlouhé zimě, v létě a na podzim na grilování s rodinou a přáteli a v zimě si můžete pod přístřešek uschovat zahradní nábytek a gril.

Vánoce jsou za dveřmi, zastřešená terasa jako vánoční dárek

Nejkrásnější čas z celého roku je téměř za dveřmi a je nejvyšší čas přemýšlet, co pořídit rodině k vánocům. Rodinu a vaše přátele jistě příjemně překvapíte zastřešením vaší terasy hliníkovou pergolou.

Zastřešená terasa hliníkovou pergolou v porovnání s dřevěnou

Chcete si svou terasu zkrášlit a zastřešit si ji, jen stále nevíte, jaký materiál bude ten správný? Na výběr je mnoho možností, jak si vytvořit příjemné prostředí pro relaxaci a posezení s přáteli, jen zůstává otázkou, jak dlouho nám pergola vydrží a jak hodně se o ni budeme muset starat.

Zastřešení terasy ve 3 provedeních

Rozhodli jste se, že svou krásnou terasu zastřešíte, aby se nepoškozovala vlivem počasí a vy si ji tak mohli užívat mnohem déle. Stále si však nejste jisti, z jakého materiálu pergolu pořídit?