Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Každá terasa si zaslouží zastřešení pro ochranu povrchu

Když je zima chybí nám sluneční paprsky a jeho energie, ale když je léto a velké horko, potřebujeme se před sluncem ukrýt. K tomu nám skvěle poslouží hliníková pergola, která skvěle ochrání nejen vaši terasu, ale také vás.

Stavba terasy včetně zastřešení

Postavili jste si dům a chcete si k němu pořídit terasu? Každý dům by měl mít odpočinkovou zónu a parádní řešení může být zastřešená terasa.

Zahradní zastřešení terasy

Teplé dny jsou v plném proudu, i když letos si s námi počasí hraje. Jeden den jsou 35 stupňová tepla a druhý den se ochladí až o 15 stupňů.
Máte naplánované léto, které chcete převážně strávit na své zahradě s rodinou a se svými přáteli?

Vánoce jsou za dveřmi, zastřešená terasa jako vánoční dárek

Nejkrásnější čas z celého roku je téměř za dveřmi a je nejvyšší čas přemýšlet, co pořídit rodině k vánocům. Rodinu a vaše přátele jistě příjemně překvapíte zastřešením vaší terasy hliníkovou pergolou.

Zastřešená terasa ochrání dům před přehříváním

Terasa je skvělé řešení pro každý dům či byt, jak si zvětšit obytný prostor. Máte-li už terasu, pak je důležité terasu také ochránit před ostrým sluncem a nepříznivým počasím.

Zastřešení terasy ve 3 provedeních

Rozhodli jste se, že svou krásnou terasu zastřešíte, aby se nepoškozovala vlivem počasí a vy si ji tak mohli užívat mnohem déle. Stále si však nejste jisti, z jakého materiálu pergolu pořídit?

Vzdušná a přesto zastřešená terasa

Máte u domu terasu a chcete ji dopřát otevřený, ale přesto krytý prostor? Můžete se rozhodnout pro roletové krytí vaší terasy nebo si necháte postavit pergolu, které zastřeší celý prostor na trvalo. Volba je jen na vás. Každé zastřešení má své výhody i nevýhody.

Nejlevnější hliníkové zastřešení

Dnešním dnem nastává období podzimu, období dešťů a nečekaných zvratů v počasí. Nechcete se ovšem ještě vzdát grilovacích párty nebo jen venkovního posezení s rodinou?

Choulostivá terasa si zaslouží zastřešení

Přáli jste si terasu a svůj sen jste si splnili? Chcete ale terasu chránit před nepříznivými povětrnostními vlivy a pořídit ji zastřešení, abyste její životnost co nejdéle prodloužili? Skvělé řešení je zahradní pergola.

Terasa si zaslouží spolehlivou ochranu

Splnili jste si sen a nechali jste si zhotovit terasu na zahradě? Pak je vhodným řešením si nechat terasu rovnou zastřešit, aby její povrch netrpěl povětrnostními podmínkami. Zastřešení terasy nemusí mít jen funkci ochrany, využití je opravdu širokospektré.

Zastřešenou terasu oceníte nejvíce na jaře

Chcete si dopřát příjemné jarní posezení na své terase a být přitom kryti před vrtochy jarního počasí? Přístřešků ke svému domu si můžete vybrat celou řadu a i materiálově je z čeho vybírat.