Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Choulostivá terasa si zaslouží zastřešení

Přáli jste si terasu a svůj sen jste si splnili? Chcete ale terasu chránit před nepříznivými povětrnostními vlivy a pořídit ji zastřešení, abyste její životnost co nejdéle prodloužili? Skvělé řešení je zahradní pergola.

Zastřešenou terasu oceníte nejvíce na jaře

Chcete si dopřát příjemné jarní posezení na své terase a být přitom kryti před vrtochy jarního počasí? Přístřešků ke svému domu si můžete vybrat celou řadu a i materiálově je z čeho vybírat.

Zastřešení terasy uvítáte nejen na podzim

Podzim je již v plném proudu a hezkých dní již ubývá. I přesto se ale najdou příjemná odpoledne, která bychom rádi trávili na zahradě. Jestliže si chcete prodloužit sezónu grilování a posezení na terase, pak si jistě pořiďte hliníkové zastřešení terasy.

Vaše terasa si zaslouží kvalitní zastřešení

Nastává chvíle, kdy snad každý majitel zahrádky netrpělivě očekává teplejší počasí, aby mohl vyrazit a začít připravovat zahradu na nastávající sezónu. Jistě neopomenete uklidit a připravit vaši terasu.

Celoroční zastřešení terasy z hliníku

Již mnoho let je velmi oblíbeným doplňkem snad každého rodinného domu terasa. Ta je příjemným prostředím pro posezení a odpočinek s rodinou nebo přáteli. Jestliže terase ale chybí zastřešení, pak se na terase budete zdržovat pouze za pěkného počasí.

Zastřešená terasa – zvolte hliníkové profily

Chcete si zastřešit svou terasu a nevíte pro jaký materiál se rozhodnout? Můžete si vybrat klasiku ze dřeva nebo bezúdržbový moderní vzhled z hliníkových profilů. Obě varianty mají své kouzlo. Je důležité rozhodnout se, zda máte čas starat se o dřevěnou pergolu a provádět pravidelné nátěry lakem.

Odkrytá nebo zastřešení terasa

Pohyb nebo odpočinek na čerstvém vzduchu v přírodě vám jistě přijde kdykoliv vhod. Jenže co dělat, pokud se počasí zhorší a vy již nemůžete trávit čas v přírodě?

Jak sladit zastřešení terasy s přilehlým plotem?

Snad každý majitel nemovitosti touží po sladění důležitých komponentů svého domu. K těm nejhlavnějším patří okna, přístřešky a oplocení pozemku. Jestliže patříte k těm, kteří chtějí mít vše sladěno v jedné barvě, pak si za svého dodavatele přístřešků a plotu zvolte společnost ALcentrum.

Zastřešená terasa udělá radost celé

Užíváte si krásného letního počasí, ale příliš slunce vás i vaši rodinu vyčerpává a schováváte se v pohodlí domova ve stínu? Jestliže si pořídíte kvalitní hliníkové zastřešení vaší terasy, nebudete muset trávit den uvnitř domova, ale venku ve stínu tvořeného hliníkovou pergolou.

Hliníkové zastřešení terasy - celoroční ochrana bez nutnosti údržby

Mít místo, kde se můžete scházet s rodinou a přáteli, i když není venku úplně optimální počasí, je snem asi každého majitele rodinného domu. Jestliže máte terasu, kde se scházíte, ale nemůžete zde posedět, protože venku mží nebo prší, pak je ideálním řešením její zastřešení.

Zastřešení terasy z hliníkových profilů

Zvažujete možnost zastřešení vaší terasy, ale stále jste se jaký materiál zvolit? Dovolujeme si vám představit skvělý materiál, který je stálý, odolný a velice univerzální pro zastřešení terasy, vytvoření garážového stání i dalších přístřešků.