Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Celoroční zastřešení terasy z hliníku

Již mnoho let je velmi oblíbeným doplňkem snad každého rodinného domu terasa. Ta je příjemným prostředím pro posezení a odpočinek s rodinou nebo přáteli. Jestliže terase ale chybí zastřešení, pak se na terase budete zdržovat pouze za pěkného počasí.

Odkrytá nebo zastřešení terasa

Pohyb nebo odpočinek na čerstvém vzduchu v přírodě vám jistě přijde kdykoliv vhod. Jenže co dělat, pokud se počasí zhorší a vy již nemůžete trávit čas v přírodě?

Před nepříznivým počasím vás zachrání hliníková pergola

Čerstvý vzduch vám vrátí energii po namáhavém dni v zaměstnání a vašim dětem také prospěje. Jak ale trávit volný čas v přírodě, když nám počasí nepřeje?

Zastřešená terasa udělá radost celé

Užíváte si krásného letního počasí, ale příliš slunce vás i vaši rodinu vyčerpává a schováváte se v pohodlí domova ve stínu? Jestliže si pořídíte kvalitní hliníkové zastřešení vaší terasy, nebudete muset trávit den uvnitř domova, ale venku ve stínu tvořeného hliníkovou pergolou.

Pergola sestavená z hliníkových profilů má téměř neomezenou životnost

Relaxační zóna, to je pro mnohé z nás naše zahrada. Každou zimu se již těšíme na čas, kdy si zahradu začneme na jaře opět zvelebovat k naší spokojenosti. Dodejte zahradě letos nový kabát a nechte si postavit hliníkovou pergolu.

Zastřešení terasy z hliníkových profilů

Zvažujete možnost zastřešení vaší terasy, ale stále jste se jaký materiál zvolit? Dovolujeme si vám představit skvělý materiál, který je stálý, odolný a velice univerzální pro zastřešení terasy, vytvoření garážového stání i dalších přístřešků.

Pod pergolou Vaše terasa nebude v zimě trpět

Máte pocit, že vaše terasa neskutečně trpí aktuálním počasím a povětrnostními vlivy? Pak je nejvyšší čas, abyste ji pořídili nový kabát. A ne jen ledajaký, ale odolný a estetický z kvalitních hliníkových slitin. Vaše terasa se vám za to odvděčí dlouhověkostí a stálostí materiálu.

Hliníková pergola bude skvěle ladit s hliníkovým plotem

Rozhodli jste se pro nový plot u svého domu nebo stavíte nový dům a vybíráte plot? Pokud chcete mít nadčasový vzhled vaši zahrady, pak vsaďte na elegantní řešení hliníkových plotových zástěn.

Jak vám hliníková pergola ochrání terasu v zimě

Zima je v plném proudu, i když letošní teploty na teploměrech tomu moc nenasvědčují.

Pergola nebo hliníkový altán

Udělejte svou zahradu zajímavější pomocí hliníkového altánu nebo hliníkové pergoly.

Moderní zastřešení terasy nabízí hliníková pergola

Už vás unavuje neustále pečovat o vaši terasu, kterou v létě sužuje sluneční záření, na podzim a na jaře deště a v zimě sníh? Ptáte se jak z toho ven, abyste netrávili svůj volný čas s prací na terase, ale abyste si jej užívali? Řešení je opravdu jednoduché.