Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové zastřešení terasy - celoroční ochrana bez nutnosti údržby

Mít místo, kde se můžete scházet s rodinou a přáteli, i když není venku úplně optimální počasí, je snem asi každého majitele rodinného domu. Jestliže máte terasu, kde se scházíte, ale nemůžete zde posedět, protože venku mží nebo prší, pak je ideálním řešením její zastřešení.

Avšak není zastřešení jako zastřešení. Důležité je umět si správně vybrat. Nikdo nechce každoročně natírat a pečovat o pergolu. Naopak, chceme bezúdržbovou pergolu. Takovou pergolou je hliníková pergola od společnosti ALcentrum.

Z jakého důvodu vybrat společnost ALcentrum

Pro naše zákazníky společnosti ALcentrum máme připravenou konzultaci a zaměření zdarma. Hliníkovou pergolu vám dopravce přiveze do 3 dnů od zadání vaší objednávky. Standardní rozměry máme běžně skladem. Pokud si zákazník přeje, zajistíme mu také profesionální montáž, v takovém případě získá také dopravu zdarma.

V sortimentu našich produktů naleznete širokou nabídku dalších přístřešků z hliníku. Jejich široké využití jistě každý ocení. Využít je můžete jako garážové stání, hliníkové zimní zahrady, zahradní altány, zastřešení bazénů.

Hlavní výhody hliníkové pergoly

 • Bezúdržbovost
 • Jako hlavní výhodu spatřujeme v praktičnosti hliníkové pergoly. Ve své podstatě ji nemusíte pravidelně udržovat, ani natírat.

 • Dlouhá životnost
 • Díky povrchové úpravě hliníkových přístřešků práškovou vypalovanou barvou získáte pergolu, která vydrží několik generací.

 • Flexibilita
 • Ač se to nezdá, hliníkové pergoly se hodí ke všem typům rodinných domů i vil. Jejich universálnost si oblíbilo mnoho našich zákazníků, jejichž řady stále rostou.

 • Široký výběr hliníkových pergol
 • Zastřešení terasy dodáváme ve třech různých produktových řadách (ECO, PROFI a DELUXE). Každá má své specifické vlastnosti. ECO varianta je nejlevnější. U varianty PROFI si můžete vybrat rozměr i barvu a DELUX hliníkové pergoly jsou naší špičkou. Všechny pergoly jsou vyráběny z kvalitních materiálů.

  Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol?

  Chcete si ke svému domu pořídit hliníkovou pergolu, o kterou se nemusíte starat? Nebo se chcete dozvědět více informací či potřebujete rozpočet na vaši poptávku? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Pomůžeme vám také s výběrem ideální hliníkové pergoly pro vaši terasu. Následně k vám přijedeme a zaměříme projekt. Zrealizujeme pro vás také jeho finální řešení.