Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

V nové pergole můžete v letních měsících příjemně posadat s rodinou i posedět v závěru dne na zahradní grilovací party.

Než se pustíte do samostatného plánování pergoly, je dobré si rozmyslet, co od své pergoly očekáváte. Kolik osob bude pod hliníkovou pergolou trávit čas? Budete pergolu používat i pro své přátele, sedět v ní do noci a pořádat akci? Takové informace musí výrobce zohledňovat v samotném projektu, ovlivňovat velikost pergoly a její umístění. Můžete si pořídit jen menší pergolu, někde stranou od domu, která vám pomůže zajistit dostatečné soukromí. Nebo si na druhou stranu můžete pořídit prostornou pergolu pro více osob, zastřešit, která bude chránit vaši zemi u domu.

Dále si musíte vzít ujasnit, zda chcete pergolu pouze z velkého obchodního domu, což je ta nejlevnější a ani příliš kvalitní varianta. Nebo si můžete sestavit pergolu jako stavebnici a třetí možnosti je spolehnout se na kontrolovaného českého výrobce, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí.

Společnost ALcentrum, sro je na českém trhu již od roku 2008, kdy vznikla jako česká společnost. Za tu dobu jsme nasbírali nemalé zkušenosti v oblasti výroby hliníkových pergol a dalších konstrukcí. Specializujeme se nejen na pergoly, ale také na zimní zahrady, garážové stání, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány.

Výhody hliníkové pergoly

    • Dlouhá životnost

Díky hliníkovému povrchu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, vám pergola vydrží po mnoho generací. Konstrukce je vyrobena z kvalitních hliníkových slitin, které jsou ošetřené odolnou barvou KOMAXIT.

    • Ideální k jakékoliv stavbě

Nemusíte mít strach, že by se moderní hliníková pergola nehodila právě k vaší stavbě. Hliník je tolik nadčasovým materiálem, že se hodí jak k novostavbě, tak ke staršímu domu se sedlovou střechou.

    • Ochrana terasy

Pokud budete chtít pergolu postavit na nové terase, kterou můžete mít sestavenou z nějakého exotického dřeva, bude v dokonalém bezpečí před vlivy počasí. Jak terasa, tak věci na ní uschované budou před neustálou ochranou.

Chtěli byste se dozvědět více informací?

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat . Rádi je s vámi probereme.