Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Musíte myslet také na ochranu své terasy, na podzim a v zimě bývá sychravé počasí a vaše terasa sestavená z choulostivého materiálu může trpět.

Výhody hliníkové pergoly

Výhod mají hliníkové pergoly od ALcentrum opravdu mnoho. Používáme je především na zastřešení terasy, ale také ke stavbě zimní zahrady nebo přístřešku nad dveře.

 • Žádná údržba
 • Naše hliníkové pergoly nemusíte nijak udržovat a starat se o ně. Pokud se vám zdá znečištěná, stačí ji omýt vodou se saponátem.

 • Dlouhá životnost
 • Hliníkové pergoly jsou velmi odolné a nepodléhají povětrnostním vlivům. Jsou ošetřeny práškovou barvou KOMAXIT, která také přispívá k dlouhé životnosti.

 • Univerzální vzhled
 • Naše pergoly si můžete vybrat v různých rozměrech i různých barevných odstínech, proto se vám budou hodit ke každému domu. Navíc ji můžete sladit i s barvou plastových oken a dveří.

  Vybrat si můžete ze 3 variant hliníkových pergol

  • Hliníková pergola ECO
  • Tato hliníková pergola se hodí ke klasickým bílým plastovým dveřím. Vyrábíme ji v 15 různých rozměrech a dvou základních barvách, a sice bílá a antracit.

  • Hliníková pergola PROFI
  • Hliníková pergola PROFI je vhodnou variantou pro všechny klienty, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů, na přání jsme schopni vyrobit i atypický rozměr. Velkou výhodou u pergoly PROFI je její možné rozšíření do zimní zahrady.

  • Hliníková pergola DELUXE
  • Pokud máte rádi luxusní vzhled a nejkvalitnější materiál, je pro vás hliníková pergola DELUXE ta pravá. Dodáváme ji s kvalitním bezpečnostním sklem. A vybírat můžete ze široké škály barev i rozměrů.

  Kde pořídit kvalitní hliníkovou pergolu?

  Kontaktujte nás, rádi vám se vším pomůžeme a společně pro vás vybereme to nejlepší řešení.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE