Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Pořád je čas naplánovat si zahradní párty s přáteli jako rozloučení s letní sezónou. Bojíte se ale větru a deště? Hoďte tyto starosti za hlavou a pořiďte si zahradní pergolu.

Zahradní zastřešení využijete v každém ročním období. Myslíte si, že podzim není vhodný pro stavbu zahradní pergoly? Vyberte si hliníkové zastřešení, které lze zhotovit a postavit v jakémkoliv ročním období.

Zahradní pergola na míru

Naše firma Alcentrum vyrábí a montuje hliníkové pergoly po celé České republice, a to v jakémkoliv ročním období. Ani podzim ani zima nás nezastaví. Hliníkové přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, kterým nevadí žádné počasí. Mají spoustu užitečných vlastností, které ocení snad každý z nás.

  • Moderní a nadčasový vzhled
  • Životnost v řádech desetiletí
  • Bez nutnosti pravidelné a zdlouhavé údržby
  • Stálost a odolnost
  • Nehořlavost

Hliníkový pergola - provedení

Na základě našich mnohaletých zkušeností jste se rozhodli vyrábět více provedení, abychom uspokojili potřeby všech klientů. Vyrábíme 3 různá provedení, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

  • Nejlevnější hliníková pergola v provedení ECO
  • Standardní hliníková pergola v provedení PROFI
  • Luxusní hliníková pergola v provedení DELUXE

Na našich stránkách shlédněte galerii realizací jednotlivých přístřešků, které nabízíme a vyberte si ten správný pro vás.

Obáváte se, že v tomto ročním období je na stavbu zahradní pergoly opravdu pozdě?
Nepropadejte panice, zahradní hliníková pergola se může začít stavět v jakýkoliv kalendářní měsíc, a to třeba i v prosinci. Po objednávce vám garantujeme dodání hliníkové konstrukce do 3 pracovních týdnů. Na výrobu nepožadujeme žádné zálohy předem a očekávat můžete i grafický návrh včetně předběžné kalkulace. Našich zákazníků si opravdu vážíme a vždy děláme maximum pro jejich plnou spokojenost.

Vychutnávejte si i chladné večery venku se sklenkou dobrého vína, sami uvidíte, kolik energie vám to dodá. Pro jakékoliv informace týkající se hliníkových přístřešků nebo samotnou objednávku nás kontaktujte co nejdříve.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE