Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Velice oblíbené jsou hliníkové přístřešky, a to pro jejich skvělé vlastnosti. Díky svému vzhledu a provedení se hodí ke každému typu domu, ať už se jedná o starší dům se sedlovou střechou nebo moderní novostavbu.

výhody hliníkových konstrukcí

Vsaďte na hliníkovou konstrukci a nebudete rozhodně litovat. Hliníkové pergoly nabízejí řadu výhod:

  • elegantní a moderní vzhled
  • vytvoří prostor pro grilování, relaxaci, pro posezení s přáteli a hry Vašich dětí za každého počasí
  • ochrání před nepřízní počasí a nadměrným sluncem, bát se nemusíte ani náhlého deště
  • nevyžaduje náročnou a pravidelnou údržbu
  • díky použitým materiálům má téměř neomezenou životnost
  • stabilní a pevná konstrukce
  • snadná montáž

Více možností provedení

Společnost Alcentrum vyvinula 3 různé produktové řady, aby si vybral každý zákazník, od nenáročného až po toho velmi náročného.

Provedení ECO

Hliníková pergola ECO je cenově nejdostupnější, v 15 standardních rozměrech, v barvě sněhově bílá a antracit hladký. Dodávána je bez montáže ve formě skládačky na dobírku do 3 dnů od objednání. Všechny díly jsou předvrtány a opatřeny gumovými podložkami. Montáž je pro dva lidi dle dodaného CD velice snadná.

Provedení PROFI

Hliníková pergola PROFI je cenově střední varianta, ve 20 standardních rozměrech, v odstínu sněhově bílá nebo antracit hladký, případně dekor na přání ve 2 variacích bez nebo s montáží.

Provedení DELUXE

Hliníková pergola DELUXE cenově dražší oproti předešlým variantám, avšak uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Provedení je s montáží ve 20 standardních rozměrech, případně přímo na míru, v jakémkoliv barevném odstínu dle přání zákazníka.

Zajistěte si pohodlné posezení nejen pro léto pro sebe a celou rodinu a objednejte si hliníkovou pergolu. V horkých dnech oceníte chládek a v zimě zase možnost uschovat například zahradní křesla. Objednávku nebo dotazy směřujte na telefonní číslo 732 607 221 nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE