Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Připravte se na jaro včas, s novou pergolou

2Může se stát, že nám ještě nasněží, ale kalendářní jaro je již tu. Měli bychom se na něj připravit, protože vyleze první jarní sluníčko a my budeme moci trávit více času na zahrádce. Co si pořídit nové kryté posezení, které vás ochrání před prudkým sluncem?

Společnost Alcentrum, s.r.o. nabízí kvalitní hliníkové konstrukce za přijatelné ceny. Historie společnosti sahá již do roku 2008, kdy jsme vznikly jako rodinná firma. Nasbírali jsme spoustu zkušeností v zahraničí, které převádíme do praxe a naši klienti jsou s produkty velmi spokojeni. Dopřejte si také kvalitní hliníkovou pergolu.

Výhody hliníkové pergoly

Většina lidí si pod pojmem pergola představí klasickou dřevěnou konstrukci. Nemusí tomu tak ale být vždy. V dnešní době jsou na trhu různé materiály pro stavbu zahradních pergol. Dřevěné konstrukce jsou celkem náročnější na údržbu, musí se každoročně natírat, aby barva zůstala stálá a neloupala se. Takové starosti s hliníkovou konstrukcí vůbec nemusíte mít. Jediná údržba, která vás čeká u hliníkových konstrukcí je napadené listí a větve na střeše, čištění odtokových kanálků a občasné očištění konstrukce od prachu. Jinak je hliníková konstrukce naprosto bezúdržbová. Rádi vám představíme ještě ostatní výhody, které hliníková pergola nabízí.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové profily jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, proto vám mohou vydržet až po mnoho generací.

    • Široká nabídka

Pro své klienty máme v nabídce 3 různé varianty hliníkových pergol. Vybrat si můžete z variant ECO, PROFI a DELUXE. Pergoly se liší rozměry i barevnými odstíny, kterých je 200 druhů. Snadno sladíte barvu konstrukce s barvou plastových oken či dveří.

    • Jednoduchá montáž

Budete-li si přát, rádi vám pergolu za příplatek přijedeme profesionálně smontovat na vaši zahradu. Pokud jste manuálně zručný, snadno zvládnete konstrukci svépomocí postavit.

    • Ochrana terasy

Pokud máte terasu sestavenou z nějakého materiálu, na který nesmí pražit ostré slunce nebo pršet, hliníková pergola ji dokonale ochrání.

    • Prostor navíc

Pergolou získáte prostor navíc, kde budete moci trávit čas se svou rodinou a přáteli a zároveň budete na čerstvém vzduchu, Hliníkovou pergolu vám můžeme rozšířit do podoby zimní zahrady.

Kvalitní práce a spolehlivý výrobce

Pokud hledáte kvalitního a spolehlivé dodavatele, je pro vás společnost Alcentrum ta nejlepší volba. Objednejte si hliníkovou pergolu od českého výrobce.