Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Díky přístřešku i vy získáte další obytné místo, které budete moci využít za každého počasí.

Zahradní terasu dokonale ochrání hliníkový přístřešek. Hliníkový přístřešek zaručí spoustu výhod, díky kterým již nebudete chtít jiný materiál.

Hliníkové přístřešky pro krytí terasy – výhody

Stovky spokojených zákazníků, kteří již obývají hliníkové přístřešky, nedají dopustit na hliníkový materiál, použitý pro výrobu hliníkových přístřešků. Alespoň vám to řeknou všichni zákazníci společnosti Alcentrum s.r.o.. Ty nepřehlédnutelné a skvělé výhody jsou například:

 • moderní a nadčasový vzhled
 • stálost a odolnost matriálu a barev
 • možnost vybrat si ze široké škály barev
 • stability
 • nehořlavost
 • bezúdržbovost
 • životnost po celá desetiletí

A mohli bychom jmenovat další výhody. Právě proto v posledních letech stoupají hliníkové přístřešky v oblibě. Jde o materiál, který nikdy neomrzí a budete-li chtít v budoucnu další přístřešek (například nad dveře), pak budete mít vzhled svého obydlí dokonale sjednocen.

Kvalitní přístřešky z hliníkových profilů vyrábí firma Alcentrum

V roce 2008 vznikla firma Alcentrum s.r.o. jako rodinná malá společnost, zaměřující se na výrobu hliníkových pergol. Kvalita a preciznost zpracování ale zákazníky tak nadchla, že se během následujících let společnost rozrostla a tudíž si mohla dovolit i rozšířit svůj sortiment.

Jaké hliníkové přístřešky firma Alcentrum nabízí?

Na zakázku vyrobí téměř jakýkoliv přístřešek, v nabídce najdete například:

 • zimní zahrady
 • hliníkové pergoly
 • vzdušné kryté stání pro automobil
 • přístřešky nad dveře
 • samonosné altány

Chcete-li se dozvědět více informací nebo poptáváte hliníkový přístřešek na přání, pak neváhejte volat 739 292 921‬ nebo nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE